2752
2734
عنوان

عمل دماغ+عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست
نکن دختر چرا ب حرف گوش نمیدی؟اصلا برو عمل کن وقتی زشتت کردن تنفست مشکل پیدا کرد سوراخات نامتقارن شد ...

تروخدا؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم

البته من خودمم بینی مشکل چندانی نداشت در این حد که دکترم گفت لازم نیست عمل کنی کلی فرمشو دوست نداشتم عمل کردم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته من خودمم بینی مشکل چندانی نداشت در این حد که دکترم گفت لازم نیست عمل کنی کلی فرمشو دوست نداشتم ...

اخی الان راضید؟قشنگ شده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
2731
اخی الان راضید؟قشنگ شده؟

آره راضیم خداروشکر

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
امتحانش مجانیه ،دوست من عمل کرد پیش یه دکتر خییییلی معروف با هزینه بشدت بالا ولی الان هم افسردگی گرف ...

خیلی ممنون از راهنماییتون عزیزم❤

والا دیگه با این حرفا عمل نکنم بهتره🥲🤌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره راضیم خداروشکر

خداروشکر🥲💛

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شما عمله؟ 

خیر

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…