2733
2734
عنوان

عمل دماغ+عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست
دماغت شبیه دماغ منه

برای شما عمله؟ 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نه نه 

اخه با دوربین پشت گوشی دماغم کجه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
2731
عمل کردی درسته

نه دماغ خودمه میخواستم ببینم عمل کنم یا نه خیی دودلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه با دوربین پشت گوشی دماغم کجه

عزیز من دوربین گوشی تصویر دوبعدی صورت رو نشون میده معلومه ک خود واقعیت رو نشون نمیده ،نه تو عمل نکن توروخدا دیگه انقده همه عملی شدن ما دلمون میخواد نچرال ببینیم این حقو ازمون نگیر بعدشم من نمیدونم تو عمل کنی دقیقا میخوای چیکارش کنی؟ 

بنظر من اصلا عمل نمی‌خواد الان همه عمل میکنن اینجوریذشه شما عمل کنید چطوربشه؟

میخوام نکش نازک تر بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام نکش نازک تر بشه

پس برو دماغتو خراب و زشت کن بعداً پشیمون شی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
عزیز من دوربین گوشی تصویر دوبعدی صورت رو نشون میده معلومه ک خود واقعیت رو نشون نمیده ،نه تو عمل نکن ...

با دوربین جلو حداقل صورتم تقارن داره ولی از پشت اصلا راضی نیستم 

میخوام اینطوری عمل کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر بدونی که عمل بینی چقدر عوارض داره حتی بهش فکرم نمیکردی 

نمیدونم والا آخه مامانم خودش اول بهم گفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دوربین جلو حداقل صورتم تقارن داره ولی از پشت اصلا راضی نیستم  میخوام اینطوری عمل کنم

نکن دختر چرا ب حرف گوش نمیدی؟اصلا برو عمل کن وقتی زشتت کردن تنفست مشکل پیدا کرد سوراخات نامتقارن شد پل بینیت کج شد اون موقع میفهمی 

2706