2737
2734

خوش به حالت

الان متناسبی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالی هستی که

دوست داری چقدر اضافه کنی؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
65 اینا

حالا ما دوست داریم لاغرشیم😅

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740
دقیقا حرارت کبدم خیلی بالاس چکار کنم خوب شه؟

گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی و زبان شناس

یه مشاوره باهم انجام بدیم ک بدنتون رو کلا بررسی کنم و بهتون راهکاردرمانی بدم..

شما چون صفرا و همون حرارت کبدتون بالاست هرچی هم بخورین همون صفرا میسوزونه و هیچ فایده ای نخواهد داشت..ولی با یه پاکسازی راحت میتونین درمانش کنین

گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی و زبان شناس یه مشاوره باهم انجام بدیم ک بدنتون رو کلا بررسی ک ...

دورت بگردم اگه همینجوری میتونی توضیح بدی خیلی لطف میکنی ولی اگه نیاز به سفارش محصول یا شماره و این ها هست من نمیتونم 

ممنون از لطفت

دورت بگردم اگه همینجوری میتونی توضیح بدی خیلی لطف میکنی ولی اگه نیاز به سفارش محصول یا شماره و این ه ...

خدانکنه....ما درمانمون همینجوریه..باز اگه نمیخای ما توروبیکا گروه درمانی داریم میتونی استفاده کنی

بعدشم باید پاکسازی بشی تا درمان بشه گلم

بایه دارو ک کامل برطرف نمیشه...

ولی فعلا ادویه جات رو حذف کن..صبح هاهم ناشتا یکم خاکشیرخیس کن و یه قاشق مرباخوری هم ترنجبین بریز آب جوش خیس کن..بعد ازده دقیقه ترنجبین رو ازصافی رد کن و قاطی خاکشیر کن با آبشون بخور برا کبدت خوبه

2706