2733
2734
عنوان

دوستان چند نمونه جو داریم ؟

45 بازدید | 8 پست

من از اون جوهایی میخوام که تو سوپ میزاریم قشنگ باد میکنن پیدان قشنگ 

اما اسمش نمی دونم یه نمونه جو داریم میرختیم تو سوپ نه باد میکرد نه اصن معلوم بود 

به نام خدا

جو دوسر و...

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

جو پرک و جو معمولی که دیر میپزه و خوشمزه تره 

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی اون جو معمولیه که درشت میشه و مزه خوبی داره ؟

جو پرک همون جو معمولی که لهش کردن تا زود بپزه ، جوپرک بیشتر از یه ساعت رو گاز بمونه کامل حلیم میشه ولی جو معمولی این مدلی نیست

اونی که تو میگی زود میپخت یا دیر ؟ اگه زود جو پرک بوده 

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
زود 

برو بگو جو پرک بدن 

2740