2737
2734
عنوان

برنامه نویس ها بیاین

55 بازدید | 7 پست

بنظرتون هوش مصنوعی جای برنامه نویسی رو میگیره ؟الان تو chat gbt  زدم کدای کامل چیزی که میخواستمو با توضیحات برام  اورد خوب اگر کد همه چیزو بده چه نیازی به برنامه نویس هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چه چیزی میخواستی که کداشو کامل بهت داد؟درست اجرا میکنه؟

یک کد html css رو خواستم 

یک سوال هم پرسیدم که یک کد میخوام که اطلاعات یک فایل اکسل رو بخونه 

کدای یک فروشگاه کوچیک هم بهم داد با توضیحات

قبلا هم برای یک پروژه ریزپردازنده arm ازش استفاده کرد بودم 

من 10 ساله برنامه نویسی میکنم. شما یادتون نمیاد، قدیما میگفتن Wordpress که اومده دیگه کسی برنامه نویسی نمیکنه ولی الان چی؟! تعداد برنامه نویس ها بیشترم شده. هوش مصنوعی هم به همین صورت، باعث میشه علاقه به برنامه نویسی و تعداد برنامه نویسا و شرکت های نیازمند به برنامه نویسی بیشتر بشه. خیالتون راحت باشه و یادگیریتون رو ادامه بدید.

من 10 ساله برنامه نویسی میکنم. شما یادتون نمیاد، قدیما میگفتن Wordpress که اومده دیگه کسی برنامه نوی ...

تو شاخه هوش مصنوعی قطعا نیاز بیشتر میشه ولی طراحی سایت و اینا امکان داره افت کنه

ببینید وقتی شاخه ای به برنامه نویسی اضافه میشه، بخیه شاخه ها افت نمیکنن.بلکه تعداد برنامه نویسا بیشتر میشه. واسه بقیه شاخه ها هم برنامه نویس آموزش داده میشه.

مثلا شاخه بسیار بزرگه بازی نویسی اضافه شد، بقیه شاخه ها مثل وب یا موبایل یا دسکتاپ افت نکرد. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

2738