2737
2734
یه نفر داده به دوستم گفته بشورید با همسرت بخورید 

مطمئننا اگه چیز بدی بود انقدر راحت نمیداد دست دوستت 

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا لعنت مرده هر كسي رو كه سمت جادو و جادوگري ميره . ديروز كه يسنا هنوز پيدا نشده بود تو خونه مون دا ...

مناز این غلطا نکردم نه پیش دعا نویس رفتم از این شکرا هم نمی‌خورم 

😭
2742
براي شما نگفتم . چون خيلي ها اين تاپيكو ميخونن و ممكنه پيش جادوگر برن براي اونها گفتم . 

منم گفتم همه بدونن نه من نه دوستم دنبال این شکرا نمی‌ریم ولی بقیه میرن میگیرن به ما هم میدم 

😭

فقط منم که فک کردم چقدبدخط نوشته اصلانفهمیدم چیه😂😂

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
این چیه حالا؟برای چیه؟

دعای معراعج نیست؟ف‌ کنم اونه

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2738
دعای معراعج نیست؟ف‌ کنم اونه

معراج

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2706