2737
2734
عنوان

مادرشوهرم قهر کرد ببینید تقصیر منه

208 بازدید | 12 پست

عموی جوونم فوت کرده اومد خونمون گفت فامیلا دارن میان ببینن تو رو

من دلم پر بود بهش گفتم ای خدا عموم تو سنی نبود براش خرما بیاریم من خوشم نیومد کسی واسه ختم بیاد خونمون ای خدا

بدش اومد رفت خونشون به شوهرم گفت زنش خوشش نمیاد ما بیایم به فامیلاشون گفته بود خونه میستن امروز کسی نره اونجا

الانم قهر کرده باهام

کاش نمیگفتم همچین چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش زنگ بزنی بگی حالم خوب نبود یچیزی گفتم 

اشتباه 

روحشون شاد باشه جاشون بهشت 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.

اونا میخواستن احترام‌بزارن بیان برای عرض تسلیت

باز خوبه رفته گفته خونه نیستن مادرشوهرمن بود صدتا حرف پشتم میگفت

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
2740

من نمی‌دونم چرا یه عده عزیزشونو ک از دست میدن ببخشید یاوه گو میشن . زن دایی من توی مراسم مادرش  ب مهمونا می‌گفت چرا اومدین غلط کردین ... برین گمشین ... همه تعجب کرده بودن .ی وعضی .... 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
من نمی‌دونم چرا یه عده عزیزشونو ک از دست میدن ببخشید یاوه گو میشن . زن دایی من توی مراسم مادرش  ...

حالا فامیل ماهم پشت تابوت باباش داشت گریه میکرد یهو دست اورد روبه جمعیت که ای خدا این همه ادم چرا بابا من 😁😁

حالا فامیل ماهم پشت تابوت باباش داشت گریه میکرد یهو دست اورد روبه جمعیت که ای خدا این همه ادم چرا با ...

وای 😄😄😄

بخدا عجیبن اینا ... 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼