2752
2734

تحویلش نمیگیری اونم میره تو قیافه میخندی به چیزی بعدش اونم بلافاصله به چیزی میخنده چجور شخصیتی میتونه داشته باشه یا چجور پسری میتونه باشع

مشکل داره😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه ادم لجباز که بعدا جدتو تو رالطه میکشه جلو چشات

😂😂😂

میتونه از کمبود باشه یا نه؟آخه تو مرحله ی نخ دادن واین چیزاست فقط هم زل میزنه به یکی هم یه چیزایی گفته طرف هم نمیزاره بیاد جلو ینی یجور رفتار میکنه ک مراقب جفتمون هست 

چه مشکلی

نمیدونم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
😂😂😂 میتونه از کمبود باشه یا نه؟آخه تو مرحله ی نخ دادن واین چیزاست فقط هم زل میزنه به یکی هم یه چ ...

این ادم ادمیه که پسفردا ناراحت شی ازش پیام ندی پیام نمیده 

مشاور تحصیلی و دانشجوی مامایی