2737
2734
میبخشید یک سوال تنبلی تخمدان عوارضش چیه؟؟ فقط ناباروری؟؟

ریزش مو موی زائد شدید تو صورت مث مردا در میاد افتضاح پریودی نامرتب اصلا پریود نمیشی تا قرص و دارو نخوری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریزش مو موی زائد شدید تو صورت مث مردا در میاد افتضاح پریودی نامرتب اصلا پریود نمیشی تا قرص و دارو نخ ...

پس عوارض سختی نداره

من خودم پولیپ رحمی دارم خونریزی های وحشتناک  در حدی که خونی برات نمونه

2742
پس عوارض سختی نداره من خودم پولیپ رحمی دارم خونریزی های وحشتناک  در حدی که خونی برات نمونه

عوارض ازین بدتر که نتونی ی بچه به راحتی بیاری 🥲همش باید قرص و دارو مصرف کنی یا اینکه به شدت معذبم اعتماد به نفسم صفر شده تز دست این موهای زائد صوزت و بدنم کنارای صورتم حالت ریش درمیاد موی درشت مردونه همش باید تند تند اصلاح کنم🤕

عوارض ازین بدتر که نتونی ی بچه به راحتی بیاری 🥲همش باید قرص و دارو مصرف کنی یا اینکه به شدت معذبم ا ...

من پلیکیستیکم. درسته درمان نمیشه اما میتونی علائمش رو کمتر کنی. دکترم گفت راحت میتونی باردار بشی نگران نباش. من تهرانم 

من پلیکیستیکم. درسته درمان نمیشه اما میتونی علائمش رو کمتر کنی. دکترم گفت راحت میتونی باردار بشی نگر ...

ببخشید دکتر بهرو تاحالا شنیدین؟؟؟ از تهرانن برای تنبلی تخمدان و ناباروری هستن میخواستم ویزیت انلاین بگیرم ولی شک داشتم 

2740
عوارض ازین بدتر که نتونی ی بچه به راحتی بیاری 🥲همش باید قرص و دارو مصرف کنی یا اینکه به شدت معذبم ا ...

خواهر منم تنبلی تخمدان داره اما موی زائد صورت نداره

انشالا مشکلتون حل بشه

خواهر منم تنبلی تخمدان داره اما موی زائد صورت نداره انشالا مشکلتون حل بشه

منم زیاد نداشتن چون هورمونام نامرتب بود رفتم لیزر صورت انجام داد داغون شد، ممنونم عزیزم الهی امین ❤

چشم عزیزم اگ گفتن ب شماهم میگم 

من یه شماره داشتم از یه طب سنتی بود فامیلمون مشهدیه باردار نمیشد سالها همه چیزم امتحان کرده بود گویا رفتن پیش این واسشون خداروشکر خیر بوده بچه دار شد . منم ازش کمک گرفتم البته تلفنی چون مشهدی نیستم ولی خب راستش چون چیزایی که می‌گفت گیاهی بود و باید درست استفاده میکردی و سروقت من زیاد حوصله نداشتم ول کردم .

الان این بیماری به شدت حالمو خراب کرده