2752
2734
عنوان

شهر بهار نارنج کدام است

342 بازدید | 15 پست

بابل 

شیراز 

کاشان 

ایلام 

تعداد رای : 32
نظرسنجی
شیراز
23
71%
ایلام
3
9%
بابل
6
18%
کاشان
0
0%
صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همه چی مازندران مازندران 😍.  اَتا بهار نارنجم که صد در صد مازندرانی یه 😁✌️

سوال برنامه دورهمی مهران مدیری بود ❤❤❤🌷🌷🌷🌷

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
پس چرا شیراز رای اورده 

😂😂 دیگه تو ذهن ها مونده 

ولی بابل درسته جواب

تی فدا جان دتر

یک عدد دلتنگ دور از وطن   

دعا کن دانشگاهمو لااقل ساری قبول شم خسته شدم از بس تو کویر موندم

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
یک عدد دلتنگ دور از وطن     دعا کن دانشگاهمو لااقل ساری قبول شم خسته شدم از بس تو کویر م ...

واسه ما شمالی ها هیچ جا جذابیت نداره 😅😅فقط شمالو عشقه 🤩🤩🤩🤩 ایشالا زودتر شی وطن بی 

2706