2733
2739
عنوان

منتظرای نتیجه کنکور فرهنگیان♥️😅

275 بازدید | 40 پست

بنظرتون من قبول میشم؟

اصلا دل تو دلم نیست ...دوس دارم زود تر نتیجه بیاد ببینم دعوت به مصاحبه میشم یا ن .

انقد استرس دارم یه دقیقه یک روز میگذره♥️

برام دعا کنید منم دعاتون میکنم .

حس و حالتونم بگید ..یا هر چی دوس داشتین 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

منم دلم میخواد دعوت به مصاحبه شم و قبول بشم بعد انصراف بدم

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشتت‌ چیه؟؟؟

من ک امید ندارم فرهنگیان ۵۵ درصد زدم سوالاش رو هوشش هم ۲۰ درصد 

کنکور خودمونم شیمی ۱۱ درصد 

ریاضی ۵ درصد 

فیزیک درستان با غلطام خنثی شد صفرررر

شما چطور زدی

2731

انشالله قبول میشی درصدات چطور بود 

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            
کی میاد ؟انشاءالله

اینکه دعوت شدم یا نه احر این ماه .

ینی یلحظه ام نمیتونم تصور کننم ک قبول نشم...خیلی سخته برام

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
چرا

من پشت کنکور بودم دوست دارم دهن بعضیا رو ببندم که حس میکردن هیچی نمیشم

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
2740
منم دلم میخواد دعوت به مصاحبه شم و قبول بشم بعد انصراف بدم

😐😐😐😐خب چرا انصرااااف.

چطوربود کنکورت؟

رشتت‌ چیه؟؟؟ من ک امید ندارم فرهنگیان ۵۵ درصد زدم سوالاش رو هوشش هم ۲۰ درصد  کنکور خودمونم شی ...

احتمال بالای ۸۰ درصد دعوت به مصاحبه میشی♥️

من اوصام خراب تره 

😐😐😐😐خب چرا انصرااااف. چطوربود کنکورت؟

هیچ وقت خودمو تو رخت معلمی تصور نکردم همش رشته های بیمارستانی دوست دارم

کنکورم نسبت به سال گذشته خیلی بهتر بود راضی بودم

انشالله قبول میشی درصدات چطور بود 

زیاد خوب نبود🤦‍♀️🤦‍♀️انقد استرس داشتم ک خوب ندادم.

مرسیی♥️🌺

زیاد خوب نبود🤦‍♀️🤦‍♀️انقد استرس داشتم ک خوب ندادم. مرسیی♥️🌺

اگه ظرفیت شهرتون زیاد باشه قبول میشی انشالله 

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

پارسال از خوزستان طرف با ۲۰۰۰۰ دبیری جغرافیا قبول شده بود کلا بستگی به شهر داره

2706