2737
2739
عنوان

طوفان خوزستان

114 بازدید | 15 پست

من اهوازم ، دیروز دیدین چه بارون و رعد و برق شدیدی بود ؟ نزدیک بود آب بیاد توی خونمون . امروز هم هوا داره یه جوری میشه دوباره ، حس میکنم قسمت دومش تو راهه 😳😳

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

من پلدختریم الان شهرمون بارونه شدیدددده 

ولی آبادان زندگی میکنم دیروز از شدت طوفان پنجره اتاق افتاد روی سرم😐😂🥲

تگرگ میزد به دیوار ساختمون صدا میداددد

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خرم آبادم خیلی بارون شدیدی داره میاد 

اینجا هنوز شروع نشده بارون ولی هوا کم کم داره تیره میشه و صدای رعد و برق هم از دور داره میاد 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

اره وحشتناک بود بارون دقیق سمت خونه ما بود در و پنجره بسته بود بازم پرده و قالی خیس شدن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
ابادان ذولفقاری بساطیاش میوه ها تو خیابون غرقن بادمجونا شناور یه وضعیه

بنده خداها حتما غافلگیر شدن با بارون دیروز ، فرصت نکردن جمع کنن بساطشون رو 

ابادان ذولفقاری بساطیاش میوه ها تو خیابون غرقن بادمجونا شناور یه وضعیه

وای دقیقا منم ذوالفقاریم😂

دیروز داداشم خونه ی دوستش بود رفتم بیارمش تا دهنم رفتم توی اب

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2740
من پلدختریم الان شهرمون بارونه شدیدددده  ولی آبادان زندگی میکنم دیروز از شدت طوفان پنجره اتاق ...

وای خدا رحم کرده بهت دختر 😁😁

وای خدا رحم کرده بهت دختر 😁😁

فکر کن خواب بودم همین که افتاد روم زدم زیر گریه از ترس😐

یهو برقا رفت داد

فکر کن خواب بودم همین که افتاد روم زدم زیر گریه از ترس😐 یهو برقا رفت داد

عزیزم 

منم دیروز حیاط خلوتمون پر آب شد ، نزدیک بود بیاد تو خونه ، عین فیلما با بچه هام دبه آب پر میکردیم ، میبردم میریختم بیرون خونه . 😂😂😂

ولی بچه هام خیلی کیف کردن فسقلی ها 

عزیزم  منم دیروز حیاط خلوتمون پر آب شد ، نزدیک بود بیاد تو خونه ، عین فیلما با بچه هام دبه آب ...

الهییی خدا حفظشون کنه 

منم داداشم پیش دوستش بود مجبور شدم برم بیارمش خونه از وسط خیابون پر آب رد میشد هر چی داد میزدم نرو بده میگفت خوشحالم😂

اره وحشتناک بود بارون دقیق سمت خونه ما بود در و پنجره بسته بود بازم پرده و قالی خیس شدن

حالا سمت ما الان دوباره هوا داره تیره میشه ، صدای رعد و برق هم از دور میاد 

وای دقیقا منم ذوالفقاریم😂 دیروز داداشم خونه ی دوستش بود رفتم بیارمش تا دهنم رفتم توی اب

😁ما خواستیم بریم دیدن دوستم نشد

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706