2752
2734

من این شکلیم که مثلا میشینیم با دوستم فیلم ببینیم میگ بیا فلان فیلم جدید ببینیم 

قیافه من:    

بعد میگ بیا فلان فیلم رو برای دهمین بار ببینیم قیافه من:    

اصلااااا یه لذتی داره براممممم قشنگ یه سریال یا فیلم دیالوگاشو حفظ نشم ول نمیکنممم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من اینطوریم

کارتونای بچگیمم دوباره ببینم خوشم میاد

اصلااااا فیلم جدید خوشم نمیاد ببینم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

من

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
وای این منم که ،امروز ساعت یک به این امید تی دی روشن کردم پایتخت ۶ ببینم نداشت شکست عشقی خوردم اصلا& ...

از گوگل میبینم  عالیه😅

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من، دیدن فرندز برای بار 46778 ام😅

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2706