2752
2734
عنوان

کیا مثل من چندبار دیدن فیلم براشون لذت بخش تر از فیلمه جدیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 44 پست
خب اون خیلیی کوچیکتره من 20 سالمه و هنوز اینجوریم

من 21 سالمه

تکرار فیلم اگه یه بار باشه خوبه

ولی آجیم تا پونصد بار نبینه و همه دیالوگارو حفظ نکنه ول نمیکنه

همونجا که منو تو بغلت محکم میگیری.. آره دقیقا همونجا... کاش زمان وایمیستاد      🤍A🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 21 سالمه تکرار فیلم اگه یه بار باشه خوبه ولی آجیم تا پونصد بار نبینه و همه دیالوگارو حفظ نکنه و ...

منم مثل ابجیتونم اصلا با یه لذتی میشینم فیلم تکراری میبینم انگار بار اوله تازه انقدرررر غرق در فیلم میشم که حتی تو خوابمم دارم تو فیلمه زندگی میکنم همش خوابشو میبینم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2731
من یه دیالوگ رو دوبار بشنوم تهوع میگیریم . ولی سریال شمع دونی رو کلا حفظم . چون ۵۰ قسمتشو ۵۰ باردیدم ...

واا جه عحیب من گاهی وقتا همینکه فیلم تموم میشه دوباره میزنم از اول میبینم  

واا جه عحیب من گاهی وقتا همینکه فیلم تموم میشه دوباره میزنم از اول میبینم    

خدایا یعنی دختر منم تا بزرگ شه اینجوریه . از ۶ تا ۸ سالگی داره شمعدونی میبینه جدیدا زده تو خط ۵۰ کیلو آلبالو 

اکثرا اینجوی نیستن انگار فکر کنم ما یه مشکلی داریم

اینم ب مشکلاتمون اضافه شد😂😂😂

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
خدایا یعنی دختر منم تا بزرگ شه اینجوریه . از ۶ تا ۸ سالگی داره شمعدونی میبینه جدیدا زده تو خط ۵۰ کیل ...

وای 50 کیلو البالو رو منم یه مدت میدیدیم فیلم سمیه  

راستش من حس میکنم دلیلش اینه من یکم تنها بزرگ شدم دوتا داداش  دارم  ازم 20 سال بزرگتر ترن مادرمم بااینکه خیلییی برام وقت میزاشت ولی اونقدر حوصله نداشت طبیعی بود تقریبا 40 ساشل بود من به دنیا اومدم خیلی حال و حوصلش مثل 20 سالگیش نبود 

تو فامیلم من چون نوه اخر بودم همه ازم 30 سال بیشتر بزرگتر بودن اینجوری شد که من از 2 3 سالگی فیلم میدیدم فقط 

شاید 200 تا سی دی داشته باشم از بچگیم حوصلم سر میرف میشستم دوبارهههه از اول همه فیلمارو میدیدم گاهی فوتا مثلا یه کارتون رو صددباااار میدیدم چون کل 24 ساعت روز من 14 15 ساعت داشتم کارتون میدیدم از بچگی سرگرمیم همین بود فکر  کنم برای همین برام عادت شده و تخیلیم بشدتتتتتتتتتتت زیاد قویه و اصلااا خوب نیست من رسما بااینکه 20 سالمه ولی همش تو رویا زندگی میکنم از دنیا واقعی گاملااا فاصله گرفتم

دلیلش همونه دیگه.گیر میدی به چیزی تا پیرشو درنیاری ولش نمیکنی 😉🙄

از بچگی همین بودم اخه یعنی از بچگی وسواس دارم ؟وسواس فکریم چنوقته خیلی خودشو نشون میده من از بچگی که میگم یعنی از 2 3سالگی

راستش من حس میکنم دلیلش اینه من یکم تنها بزرگ شدم دوتا داداش  دارم  ازم 20 سال بزرگتر ترن مادرمم بااینکه خیلییی برام وقت میزاشت ولی اونقدر حوصله نداشت طبیعی بود تقریبا 40 ساشل بود من به دنیا اومدم خیلی حال و حوصلش مثل 20 سالگیش نبود 

تو فامیلم من چون نوه اخر بودم همه ازم 30 سال بیشتر بزرگتر بودن اینجوری شد که من از 2 3 سالگی فیلم میدیدم فقط 

شاید 200 تا سی دی داشته باشم از بچگیم حوصلم سر میرف میشستم دوبارهههه از اول همه فیلمارو میدیدم گاهی فوتا مثلا یه کارتون رو صددباااار میدیدم چون کل 24 ساعت روز من 14 15 ساعت داشتم کارتون میدیدم از بچگی سرگرمیم همین بود فکر  کنم برای همین برام عادت شده و تخیلیم بشدتتتتتتتتتتت زیاد قویه و اصلااا خوب نیست من رسما بااینکه 20 سالمه ولی همش تو رویا زندگی میکنم از دنیا واقعی گاملااا فاصله گرفتم

2706