2737
2734

دوستان من چند روز پیش چکاپ دادم آنزیم کبدم ۲۰ تا بالاتره و ۶۰ تاست علائمش(ریزش مو از دست رفتن شادابی پوست و کدر شدن و جوش پوست بدن)

سونو کبدم نرمال بود اما یسری آزمایش دقیقتر دادم که علتش مشخص شه چقدم آزمایشات کبد گرونن😔نزدسک ۳ ملیون

چاق نیستم ولی بهاطر زایمان چند سال پیشم چربی شکمی دارم

هرچی میخورم با نگرانی

شما چطورید؟❓

❤️برای سلامتی مادرِ من😌 یه صلوات بفرستیدایشالله خیرش برسه به شما❤️

با طب سنتی درمانش کن تا زیادترنشده انزیم کبدت

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
با طب سنتی درمانش کن تا زیادترنشده انزیم کبدت

شروع کردم 

اما دکترم میگه این علفا هنوز ضررهاشون مشخص نیست چون معلوم نیست چطور تهیه و نگهداری میشن پر از باکتری هستن

فعلا از خاکشیر ناشتا شروع کردم و حذف روغن و کم کردنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شروع کردم  اما دکترم میگه این علفا هنوز ضررهاشون مشخص نیست چون معلوم نیست چطور تهیه و نگهداری ...

دکترا به نفعشونه ک مردم طرف طب سنتی نرن

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2731
شمام مشکل داشتید؟

خواهرم مشکل داشت با طب سنتی 

عرق کانسی و اینا تاحد زیادی رفع شد

من خارش دست و پا دارم گاهی شدید میشه و کلافه کننده ،فکرکنم بخاطر حرارت بالائه کبد باشه نمیدونم چیکار کنم واقعا

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2740
من خارش دست و پا دارم گاهی شدید میشه و کلافه کننده ،فکرکنم بخاطر حرارت بالائه کبد باشه نمیدونم چیکار ...

آنزیمتون چنده

منم حرارت بدنم زیاده 

آنزیمتون چنده منم حرارت بدنم زیاده 

آزمایش ندادم فقط خارش شدییددد داشتم و دارم کاهو ک استفاده میکنم بهتر میشه خارش هام حالا دیگه نمیدونم چ کنم و کدوم دکتر برم

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
آزمایش ندادم فقط خارش شدییددد داشتم و دارم کاهو ک استفاده میکنم بهتر میشه خارش هام حالا دیگه نمیدونم ...

اگه آزمایش ندادید از کجا میدونید مشکل کبد دارید آزمایش کبد بدید پیشگیری کنید دارو مصرف کنید

اگه آزمایش ندادید از کجا میدونید مشکل کبد دارید آزمایش کبد بدید پیشگیری کنید دارو مصرف کنید

طبق علائم بهم گفتن برا آزمایشش باید پیش کدوم دکتر برم؟

طبق علائم بهم گفتن برا آزمایشش باید پیش کدوم دکتر برم؟

دکتر گوارشو کبد دیگه

حتما برو کبد شوخی بردار نیست

خطرناکه جدی بگیر

کاهو مشکل و حل نمیکنه

دکتر گوارشو کبد دیگه حتما برو کبد شوخی بردار نیست خطرناکه جدی بگیر کاهو مشکل و حل نمیکنه

باشه ممنونم حتما میرم 🥲

2706