2777
2789
عنوان

از جاریام بدم میاد

270 بازدید | 17 پست

دیروز رفته بودن پارک چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس سه خانواده باهم به ما نگفتن که دارن میرن ما خار چشم اونا شدیم وایسا ازاین به بعد برم جایی نمیگم تو اینیستا استوری گذاشته بود 

⛔نظرهمه محترمه ولی اگه بامن اختلاف نظر داری ریپ نزن چون من حوصله تو ندارم جروبحث کنم ⛔اگه هم پستامو دوست داشتی لایک کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه عروسم فک میکنن من التماس اونا رو میکنم

⛔نظرهمه محترمه ولی اگه بامن اختلاف نظر داری ریپ نزن چون من حوصله تو ندارم جروبحث کنم ⛔اگه هم پستامو دوست داشتی لایک کن 
میخوان حرص تورو دربیارن ب درک ولشون کن توهم با خواهرشوهرات گرم بگیر البته اگ داری

بله دارم 

من تازه عروسم فک میکنن من التماس اونا رو میکنم

خودم همه جا میرم منت اونا رو نمیکشم

بد به دلت راه نده شاید چون تازه عروسی هنوز باهات راحت نیستن کم کم تو هم میری تو جمعشون 

چیکار دارم خوشم نمیاد ازشون 

چیکار دارم خوشم نمیاد ازشون 

اولش که یه نفر وارد یه خانواده میشه همه نسبت بهش گارد می گیرن بعدش کم کم جا میوفتی تو خونواده شون ،در کل هم با جاری نباید خیلی صمیمی شد در حد یه سلام و احوالپرسی و احترام 

2801