2733
2734
عنوان

خونریزی مقعد و درد زیر دل

96 بازدید | 10 پست

من تقریبا ده روزی بود ک درد شدیدی زیر دلم داشتم و بیشتر سمت راستم بود اولش فکر کردم آپاندیسه ولی نبود 

یه بارم شب تا صبح ادرارم رو نگه داشتم ک صبحش درد زیر دلم شدیدتر شد و داشتم از حال میرفتم ک بعد از دستشویی رفتن خوب شدم از زمان پریودیمم گذشته بود ک بیبی چک زدم باردار نیستم، الان یک هفته از اون موقع گذشته و دل دردم خوب شده اما پریود نشدم 

ولی الان دوباره ک دستشویی میرم از مقعدم خون قرمز رنگ میاد خیلی ترسیدم و اینکه بعضی وقتا از مقعدم یه بیرون زدگی احساس میکنم و بعضی وقتا نیستش بنظرتون هموروئیده یا به علت یبوست بوده و خوب میشه؟ اصلا خونریزی مقعدم ربطی به درد زیر دلم داره یا نه؟ نمیدونم چیکار کنم 🥺 سنمم کمه ۲۱سالمه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه برم دکتر باید معاینه کنه یا علائمش رو بگم دارو میده؟ نمیشه داروش رو خودم بگیرم استفاده کنم؟

علایم میپرسه اگه لازم باشه معاینه میکنه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
2738
اگر رابطه نداشتی از دو حالت خارج نیست، یا هموروئید یا خدایی نکرده زخم و پارگی روده بهتره حتما بری د ...

رابطه نداشتم ، حتما میرم دکتر 

مرسی از راهنماییت