2733
2734

نمیدونم چه خریه . هی میاد از خونواده شوهرم بد میگه و برام یه کلیپ فرستاد متن راجب عشق ممنوعه بودش ..نمیدونم کیه همه چیمو میدونه من رفته بودم خونه بابام  بعد امروز برگشتم ..اون بهم گف برگشتی از خونه بابات؟😐😐😐حتی اینم میدونس نمیدونم کیه کاش بفهمم هرچی میپرسم کی نمیگه   بهم گفت تو اخر مال من میشی تو چرا هروز خوشگلتر میشی 😐😐بلاکش میکنم باز با پیج جدید میاد  شوهرم کولیه اگ بگمش میزارتش گردن من کاش بفخمم کیه هووف کنجکاوم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به هیچ وجه جوابش نده تا پیام داد بلاک کن پاک کن 

تقصیر خودته که بحث میکنی باهاش یا حتی یک کلمه جوابش میدی

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2740

شوهرته

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

یا شوهرته یا یکی از اعضای خانواده شوهرت مبخواد آتو بگیره بلاک کن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706