2733
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون جلوشوهرتون بگه دستپختت افتضاح

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 91 پست
میگم حسود هرگز نیاسود😂😂البته با شوخی و خنده بعدم میگم مامان حسودیتون شد به دستپخت من؟خب بگید بهتون ...

من گفتم اتفاقاهمه ازدستپختم تعریف میکنن بعدباعصبانیت ودادگفت دیگران بایدتعریف کنن نه خودت ازخودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوان و تاپیک خیلی متفاوت بود ، توهم توطئه نکنید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
من شوهرم جوری سکوت میکنه انگارازبدوتولدلال بدنیااومده

ببین از شوهرت توقع نداشته باش این جور مواقع مداخله کنه و حرف بزنه

چون همون طور که شما همسرشی اونم مادرشه 

بزرگترشه

اگه بخوای بندازی شون به جون هم برا خودت بد میشه

زندگی خودت زهر میشه و کم کم از چشم شوهرت هم میوفتی چون خدایی نکرده کدورتی پیش بیاد از چشم شما میبینه

ببین یکچیز بگم مردها حوصله دعوای خانم ها با هم رو ندارند 

شما هم باید میگفتی خداروشکر پسرت از دست پختم راضیه 

بعدشم زیاد درگیر نشو 

نمی‌دونم چرا اینقدر افکارتون رو بخاطر حرف های بی ارزش و بی اهمیت مشغول می‌کنید

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

این جور مواقع مطابق روحیه خودت یا یه جوابی بده (مثل همین جوابهایی که دوستان پیشنهاد دادن)

یا به روی خودت نیار و حرفی نزن

ولی به هیچ وجه نه از شوهرت نظر بخواه نه حتی تو ذهن خودت ازش توقع داشته باش که جوابی بده یا چیزی بگه

2706