2737
2739

توروخدا اکه بلدین بگین یه دعای چیزی که خودم بخونم تو نت زیاد دعا هست ولی نمیدونم کدوم خوبه

الان طرف منم از من خوشش میاد خودش گفت و من الان میخوام بیاد خاستگاریم

نادعلی بخون من خوندم ولی نتیجه نگرفتم

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه دعا کن اگه به صلاحته بیاد و خدا بخواد خودش جور میکنه .۱۲۴هزار صلواتو شروع کن به نیت ۱۲۴هزار پیامبر .چون ازدواج خیلی مهمه و شوخی نیست همین ذکر بهتره

عشق زبان و ورزش و خانواده  

ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ، ازدواج طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره 

**********&&&&&&&**********

ملاک اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان هست اما اسم شناسنامه ای تفاسیری داره یعنی این عکس 

البته این اسکرین که گذاشتم برای برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام هست که از بازار نصب کردم ( و به نام پدر هم نیاز برای دانستنِ پاقدمِ نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) برای بقیه ی محاسبات نام شخص و مادرش نیازه مثل همین محاسبه ی قسمت و طالع 

2740

من الان بگم همه میریزن سرم اما سر یه اسکل جوگیر شدم دعا نوشتم واسه یارو خوب که نشد بدتر هم شد 

الان که نیست واقعا خداروشکر میکنم که نشد 

همش قسمته بخدا اصلا طرف این چیرا و نمیدونم ذکر اینا نرین 

اگه قسمتت باشه می‌شه اگرم ن که بهترش میاد

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

انشالله که بهش برسی 

ولی توی زندگی مشترکت عشقو عاشقی جواب نیس،با آدم ازدواج کن با کسی که انسانیت بلد باشه،تورو بلد باشه،بفهمتت،بدون که زن مقام خیلی بالایی داره،اینو کسی بهت میگه که ۵سال عشقو عاشقی کرد و بعد رسیدن بهش اون عاشق سابق نشد…

بابا مردا باید برای شما کوه جابجا کنن 

ذکر دیگه کدومه ؟! 🤦🏻‍♀️

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

نادعلی خوبه، ولی این کار اصلا ذکر نداره، سعی کن چله سوره یس بگیرید، در دعای قنوت دعای اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا را بخوانید، غیر این موارد هر گسی دعایی ذکری و...  را توصیه کرد مطمئن باشید بی تاثیر است، ضمنا نذر بانوان فداکار اسلام(حضرت خدیجه، حضر ت زهرا، حضرت زینب  حضرت  ام گلثوم، حضرت رقیه، جضرت ام البنین  حضرت مریم   حضرت معصومه، حضرت نرجس خاتون هم خیلی توصبه شده است

😂😂😂

من خار دارم اخه

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2706