2733
2739
عنوان

قبل ۳۰ بچه دار شید

160 بازدید | 7 پست

نذارید بچه هاتون مثل من بدبخت شن 

پدر مادرم اصلا درک ندارن اصلا نمیفهمن من چی میگم توقع دارن من تو ۲۰ سالگی عین خودشون زندونی باشم تو خونه حرف از گردش و مسافرت و تفریح میزنم مسخره م میکنن یا میگن پول بیخود خرج میکنی

ذره ای منو درک نمیکنن نمیدونم دیگه باید به چه طریقی بهشون بفهمونم حرفامو

سواد هم ندارن هیچ درکی از کنکور ندارن هیچ درکی از دانشگاه و جامعه 

روح و روانم به چوخ رفته قرص اعصاب روان مصرف میکنم تو ۲۰ سالگی تشخیص افسردگی شدید از سمت دانشگاه....

دقیقا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره از ۲۵ تا ۳۰ دوتا بیاری بسع دیگ

منو هم توعه ۳۷-۳۸اوردن دوس داشتم مامانم جوون تر باشه 

هرچند مامان خوبیع ن منو محدود میکنه ن چیزی اما خب جوون بودن  مامان ی چیز دیگس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731

داشتن حال و حوصله و روحیه مناسب برای بچه دار شدن مهمتر از اینه که سنشون زیر ٣٠ باشه.‌ یک دوست دارم که ٤٠ سالگی مادر شد. با اینکه شاغل هست، به شدت برای بچه وقت می گذاره و با حوصله است. یک نفر هم می شناسم ٢٠ سالگی مادر شد و کاملا برعکس...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740