2733
2739
عنوان

از رشته فنی به رشته تجربی

102 بازدید | 9 پست

سلام من پایه هفتم هشتم نهم یه دبیر فوق العاده بیشعور اخمو داشتم دبیر ریاضی باعث شد من هیچی از ریاضی نفهمم نهم که رسیدم فقط فنی تونستم برم به کل روحیمو داغون کرده بود درسم افت شدیدددددد کرد طوریکه برای انتخاب رشته فقط فنی اوردم منم سر ناچار طراحی لباس انتخاب کردم یک ساله که درسم تموم شده به تجربی علاقه دارم خیلییی ولی از ریاضی که بشدت ضعیفم میترسم شما میگید چیکار کنم ؟

چی پیشنهاد میدید بهم ؟

ریاضی رو چجوری از پایه یاد بگیرم؟

تعداد رای : 11
نظرسنجی
بشین تجربی بخون به علاقت فکر کن
7
63%
ارزش نداره موفق نمیشی همینو ادامه بده
4
36%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اول اینکه تجربی متقاضی بالایی داره و رقابت خیلی بالاس

دوم اینکه ریاضی هفتم هشتم نهم و بشین تو خونه خودت بخون ببین چیزی میفهمی ازش یا نه اگر استعدادی تو ریاضی نداری اصلا سمت تجربی نرو 

اگه فقط عاشق اسم تجربی هستی بیخیالش شو چون درونش خیلی هم اونطور که بنظر میرسه تیست  ما هم که ر ...

دقیقا مشکل اینه فکر میکنن تجربی برن دیگه موجب افتخار همه هستن و بعدش همه چی عالیه... 

در حالی که اینطور نیست یکی دوسال که پشت کنکور بمونه طرف و با حال روحی بد حرفای فامیل رو هم بشنوه میفهمه چه خبطی کرده😂

من رشته تجربیم دلم میخواد تغییرش بدم برم فنی🤦‍♀️

"اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه‌ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه!"
2740
خیلی سخته؟؟؟

سختی خودشو داره 

همه رشته ها سخت هستن ولی من حس میکنم علاقه ندارم به تجربی

رشته طراحی دوخت چطوره ؟ میشه یکم اطلاعات راجب بهش بهم بدی؟ 

"اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه‌ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه!"