2737
2739
عنوان

حس اینکه از همه خانواده شوهر بالاتر و خوشگل تر باشی خیلی خفنه نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 31 پست
نه  خودم معتقدم با کسایی باید فامیل شد که در سطح خودتن . چون بالاتر باشی دیگه بد بودن اونا اذ ...

منظورم بیشتر ظاهر بود یا مثلا شغل بهتری داشته باشی نه اینکه کلا هیچی نباشن و بی فرهنگ باشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم بیشتر ظاهر بود یا مثلا شغل بهتری داشته باشی نه اینکه کلا هیچی نباشن و بی فرهنگ باشن 

متوجه منظورتون شده بودم که اون جواب رو دادم عزیزم 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2731
برام پیش نیومده مجردم ولی پریروز رفته بودم یه جشنی با جمعیت زیاد همسن من بودن، بین همشون خدایی من سن ...

دقیقاااا اعتماد به نفس رو جوری میبره بالا انگار مرلین مونرویی منم این حسو تجربه کردم خیلی خوبهههههه ولی خوب میتونه خیلی به روانت اسیب بزنه وقتی مثلا تو مهمونی بعدی یکی از تو بهتر باشه یا مثلا حس کمالگرایی که همیشه باید بهترین باشی میتونه ازار دهنده باشه 

اگر از همه فامیل همسر سرتر باشی یعنی توی انتخاب همسر اشتباه کردی 

جاری من از همه موفق تره. ولی بعدا به این موفقیت رسید .انتخاب درستش باعث شد که الان بهترین باشه. ولی حرف شما هم از یه جهتی درسته😊

2740
اگر از همه فامیل همسر سرتر باشی یعنی توی انتخاب همسر اشتباه کردی 

موافقم

اما شاید خود همسر خیلی بهتر از اطرافیان باشه

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
یعنی اینکه قبل بالاتر از هیچ کس نبود . ولی بعدا با تلاشش و حمایت همسرش الان هم از نظر تحصیلات و هم ا ...

زن عموی منم خونه شوهرش درس خوند یکی از فامیلا شوهرش براش کار پیدا کرد واقعا شوهر حمایتگر خیلی خوبه ولی بابای م حمایتگر نبود پول نداشت بده مامانم درس بخونه بر همین دیپلم فقط داره خیلی انتخاب خوب مهمه واقعا 

نه عزیزم 

مهم اینه تو زندگی با شوهرت شاد و خوشحال باشی و عاشق 

بقیه مهم نیستن 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
من کارشناسی ارشد دارم تنها زن شاغل تو خانواده همسرم بودم از بین جاری و خواهر شوهر  و برا همین ...

ولی تو نباید این حس رو بگیری

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز