2737
2739
عنوان

کنکوریای انسانی فرهنگیان بیاین

63 بازدید | 15 پست

بچه های جوابش کی میاد دارم از استرس میمیرم 

با این درصدا منطقه 2 دختر قم دعوت به مصاحبه فرهنگیان به نظرتون میشم؟ ریاضی 0 عربی48 فنون27 جامعه50 روان 46 تاریخ جغرافیا ۲۵ فلسفه۱۶ اقتصاد۶۰ تعلیم ۸۰ هوش۳۵ توروخدا جواب بدین از استرس دارم میمیرم به نظرتون رتبم یا ترازم برای دعوت به مصاحبه چند میشه تخمین رتبه هم میزنم هرکدومشون یه چیزی میگه به نظرتون زیر 4000میارم ؟چون ملاک دعوت به مصاحبه ۶۰ درصد کنکور و۴۰ درصد ازمون تخصصی هستش

سلام عزیزم آخر اردیبهشت درصدای قطعی رو سنجش منتشر میکنه اینا رو خودت حساب کردی ؟ 

آخر خرداد هم دعوت به مصاحبه رو انجام میدن بله به نظر من که دعوت میشی چون امسال سه برابر ظرفیت دعوت میکنن رتبت هم اگه معدلت خوب بشه بله حتی پایین تر هم میاد

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودت کنکوری هستی؟ رشتت چیه؟

بله عزیزم کنکوریم و انسانی 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2731

من خودمم منطقه ۲ هستم ولی شهر قم نیستم .. درصدام رو بر اساس کلید پاسخ اینترنتی حساب کردم با سنجش مطابقت ندادم درصدام اینا شدن : ریاضی ۱۸ فنون ۲۵ جامعه ۷۷ روان ۶۲ عربی ۶۵ تاریخ و جغرافی ۱۰ فلسفه و منطق ۱۶ اقتصاد ۱۷ دینی ۴۵ هوش ۳۶ به نظرت من دعوت میشم ؟ 

کنکور اردیبهشت رو چجور دادی ؟درصدای حدودیتو میتونی بگی البته اگر مایلی

گفتم گلی ❤

من خودمم منطقه ۲ هستم ولی شهر قم نیستم .. درصدام رو بر اساس کلید پاسخ اینترنتی حساب کردم با سنجش مطا ...

به نظرم مثل خودم هستی ایشالله دعوت میشی یه چیزایی رو من نزدم توزدی ویه چیزایی رو من بیشتر زدم تو کمتر 

جون ۳ برابر ظرفیت دعوت میکنند ایشالله هردومون دعوت میشیم چون اگر نشیم دیگه نهایی و... معنی نداره

2738
به نظرم مثل خودم هستی ایشالله دعوت میشی یه چیزایی رو من نزدم توزدی ویه چیزایی رو من بیشتر زدم تو کمت ...

اهوم شما تعلیم و اقتصاد رو خیلی خوب زدی 😊 

انشاءالله که دعوت میشیم ❤🌱

به نظرم مثل خودم هستی ایشالله دعوت میشی یه چیزایی رو من نزدم توزدی ویه چیزایی رو من بیشتر زدم تو کمت ...

شما هم جامعه وروان وعربی خوب زدی اگر رقابت زیاد نباشه یا بچه ها زاد خوب نداده باشن ایشالله دعوتیم🤲🤲

ملاک ک دعوت به مصاحبه نیست

من سال ۹۹ دعوت شدم ردم کردن🥺میشه تاپیک آهرم جواب بدین مربوط به همین کنکوره

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
ملاک ک دعوت به مصاحبه نیست من سال ۹۹ دعوت شدم ردم کردن🥺میشه تاپیک آهرم جواب بدین مربوط به همین کنک ...

عزیزم تا پارسال اول مصاحبه میرفتن ولی بعدش خیلی هارو مینداختن ولی امسال اگر مصاحبه دعوت نشی دیگه نمیان نهایی تو با کنکور ونتایج مصاحبه جمع نمیکنند اگر مصاحبه دعوت بشیم دیگه ردمون نمیکنند ومیان همه رو با نهایی جمع میکنند اگر رتبه وترازمون طبق ظرفیت شهر بالا بود قبول می کنند

عزیزم تا پارسال اول مصاحبه میرفتن ولی بعدش خیلی هارو مینداختن ولی امسال اگر مصاحبه دعوت نشی دیگه نمی ...

شما سوابق تحصیلیتون تایید کردین؟همین ک میگن ۵۰ تومن هزینشه

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
شما سوابق تحصیلیتون تایید کردین؟همین ک میگن ۵۰ تومن هزینشه

بله میری داخل نمرات نهایی قبلا برات بالا میاد بعدش بله رو انتخاب میکنی البته چک میکنی درست باشن مشخصاتت رو با دقت ببین درست باشه درنهایت ۵۰ ت رو میدی کد رهگیری یا پیگیری برات میاد اونو نگه داشته باش برای ترمیم نیاز داری

بله میری داخل نمرات نهایی قبلا برات بالا میاد بعدش بله رو انتخاب میکنی البته چک میکنی درست باشن مشخص ...

خب اگه نخوام ترمیم کنم چی؟

2706