2737
2734

واقعا دلیلش چیه بعضی از آدما انقدر حرف میزنن و خسته نمیشن؟؟؟؟؟الان یه بنده خدایی ازرساعت ۱۱ تا همین الان یه ریییییز داده حرف میزنه صداشم جیغ جیغیه و بلند واقعا سرسام گرفتم دلیل اینکه انقد بعضیا حرف میزنن چیه؟اگه چیزی میدونید بگید منم بفهمم😐

پیرشدم پیر تو ای جوونی...

مادر شوهر منم مخ میخوره خیلی حرف میزنه اصلا نمیتونم هیچ کاری کنم نه تلویزیون نگاه کنم نه کاری همش باید نگاش کنی😖

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله

دلیلش ذهن آشفته ست و قادر به نظم دادن به افکارشون نیستن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر منم مخ میخوره خیلی حرف میزنه اصلا نمیتونم هیچ کاری کنم نه تلویزیون نگاه کنم نه کاری همش با ...

از قضا این بنده خداهم مادرشوهر منِ..بعضی وقتا واقعا رو مخمِ. مخصوصا وقتایی که خیلی احساس عاقلی میکنه

پیرشدم پیر تو ای جوونی...
2731
از قضا این بنده خداهم مادرشوهر منِ..بعضی وقتا واقعا رو مخمِ. مخصوصا وقتایی که خیلی احساس عاقلی میکنه

چند بار که توجه نکردی و وسط حرفاش بری دیگه کمتر صحبت میکنه.

یه توصیه بهت دارم هیچ وقت خودت رو در موقعیت‌هایی که دوست نداری قرار نده چون کم کم عادت می‌کنی به اینکه خواسته‌ها و احساسات خودت رو نادیده بگیری و این تبعات بسیار بدی برات خواهد داشت

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊