2733
2734

مذهبی نیستم ولی این مورد برام مهمه بخاطر همین همیشه مجبورم لاک بزنم  واقعا با کاشت ناخن نمیشه غسل کرد؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیشه، کاشت ناخن و مژه رو حرام میدونن و پولی که ازش به دست میاد هم حرامه

میگن وقتی کسی فوت کنه که ناخن داره باید ناخن ها رو غسال در بیاره و بعد غسل بده و چون دیه داره کسی اینکار رو نمیکنه و غسل هم باطل میشه با ناخن.

2731
واکنش‌منی ک‌بلد نیستم غسل کنم:))😂

کاری نداره اول نیت میکنی بعد سروگردن تو میگیری زیر دوش بعد سمت راست بدن بعد سمت چپ

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

خودم ناخن میکارم ایشالا که خدا قبول کنه😅😂

ناخن مانع هست نمیذاره آب از روی پوست ناخن خودتون رد بشه پس غسل باطله  

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
با لاک غسل میکنی؟؟

نه پاک میکنم دوباره میزنم

2738
نه نمیشه، کاشت ناخن و مژه رو حرام میدونن و پولی که ازش به دست میاد هم حرامه میگن وقتی کسی فوت کنه ک ...

مگه کاشت مژه ام باعث باطل شدن میشه؟😳

سلام عزیزم چقدر خوبه که مقید هستید نمیدونم چرا ازتون حس خوبی گرفتم خداحفظتون کنه ناخن چون مانع حساب میشه وضو باهاش باطله وهمچنین غسل شما فرض کن غسل حیض و جنابت به گردن باشه اثر وضعی خوبی نداره علاوه بر اینکه عبادات صحیح نیست

من خودم بعضی بعضی وقتا به جای لاک به ناخنم تینت میزنم بعد میشورم خلاصه یک رنگ ملیحی. به ناخونم  میده وهیچ جرمی نداره چند روزم میمونه عباداتمم درسته خیلی خوبه البته به شرطی که نامحرم نبینه

سلام عزیزم چقدر خوبه که مقید هستید نمیدونم چرا ازتون حس خوبی گرفتم خداحفظتون کنه ناخن چون مانع حساب ...

سلام گلم مرسی قشنگم همچنین🥰🥰❤️

من خودم بعضی بعضی وقتا به جای لاک به ناخنم تینت میزنم بعد میشورم خلاصه یک رنگ ملیحی. به ناخونم   ...

حتما امتحان میکنم به نظرم خیلی ناز شه😍

2706