2737
2734

دو روز پیش یه کاری کرد که ناراحت شدم (یه برنامه که دوستش ندارم و کلا برای افراد متاهل خوب نیست رو جلوم باز کرد با اینکه ۲ روز قبلش گفته بودم ابن برنامه رو پاک کن و قبول کرده بود و قول داده بود دوباره نریزه) خلاصه ناراحت شدم و خودشم فهمید ناراحت شدم و اومد بغلم کرد ولی عذر خواهی نکرد منم بهش پیام دادم که ناراحت شدم بهت گفته بودم نمی‌خوام اینکار و بکنی و کردی ( برنامه واقعا بد بود و میتونست منجر به خیانت بشه علت عصبی بودن من این بود) بهت اعتماد کرده بودم خلاصه چون بغلم کرده بود و منم بغلش نکردم تا پیام بدم و از ناراحتیم با خبر بشه حالا اون برای من ناراحت شده و رفته تو قیافه فکر کنید برداشته بود کفشمو پرت کرده بود وسط خونه صبح روز بعدش که میخواست بره سرکار و حتی بوسمم نکرد (دوستان ما از اپل ازدواج قرار گذاشته بودیم هر روز صبح سرکار رفتی همدیگه رو ببوسیم و بغل کنیم )خلاصه منم حرصی شدم و گفتم کسی که باید ناراحت بشه منم اونوقت تو برای من قیافه گرفتی تو بیجا کردی کفش منو پرت کردی وسط خونه چرا طلبکارم شدی از من ... اصلا خوبه برم از ۲ نفر بپرسم ببینم این برنامه تو گوشیت نصبه درسته آیا ؟ خلاصه اینم جواب داد که دیگه بهت اعتماد ندارم تو میری منو تهدید می‌کنی به بقیه گفتن اینکه من فلان برنامه تو گوشیم نصب بوده من دیگه هیچی بهت نمیگم و ... خلاصه کلا صورت مسئلع رو عوض کرد منم گفتم ولش کن ببخشمش یه بار زنده ایم این دو روز زندگی رو تلخ نکنم ... خلاصه لباس خوبی پوشیدم و شب که اومد باهاش خوب برخورد کردم ولی این بدتر با من رفته تو قیافه بگید من چیکار کنم از صبحم بلند شده رفته نه صبحونه خورده نه ناهار منم هی منتظرم بیاد باهم بخوریم ولی خبری ازش نیست حتی بهم نگفته کجا می‌ره 😑

همون بغل اول یعنی معذرت خواهی. 

چقدر سخت میگیرین. اینقدر که دیگه طرف لج می‌کنه 

الآنم اومد عادی باش. نه قیافه بگیر نه خیلی تحویل. همینجور مرتب و با همون لباسهای قشنگ ولی آروم و عادی. خودش میاد سمتت

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 

ناپخته عمل می‌کنی

امروز پدر و مادر از عهده کنترل فرزندی که خود تربیت کردن بر نمیان 

شما قدری حرمت نفس کم داری 

و مقداری سوظن 

از طرفی رفتار مادرانه 

مرد اگر بخواد به کنترل مادر تن بده ازدواج نمیکنه 

یعنی فکر نمیکنی 

با کنترل فقط کارها مخفی انجام میشه 

برای خودت سرگرمی خوب و سازنده پیدا کن 

کاری که باعث بشه شب سرت به بالش نرسیده خواب باشی

اونوقت برای فکر بد زمانی نمیمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
همون بغل اول یعنی معذرت خواهی.  چقدر سخت میگیرین. اینقدر که دیگه طرف لج می‌کنه  الآنم او ...

ما این بغل رو همیشه داریم تو تخت خواب بودیم بعد الان برخورد نمی‌کردم دوباره نصب میکرد ...

ناپخته عمل می‌کنی امروز پدر و مادر از عهده کنترل فرزندی که خود تربیت کردن بر نمیان  شما قدری ...

خیانت کرد بهم خودش باعث شد اون برنامه ام برنامه ارتباط با بقیه بود mini chat ... و الان نزدیک بک هفته است از خیانتش میگذره هنوز نتونستم کنار بیام ‌.. التماس کرد تا موندم وگرنه داشتم میرفتم برای طلاق

بنظرم شاید در خونه ای رشد کردی که فاصله سنی ۶ سال و بیشتر با خواهر یا برادر داشتی و مادرانه عمل میکن ...

۸ سال با برادرم فاصله داشتم... ولی اون خیانت کرد بهم بعد اون خیانت اینجوری شدم و خیلی حساس تر و برنامه ام مناسب نیست می‌تونه دوباره بستر خیانت رو درست کنه

2738
خیانت کرد بهم خودش باعث شد اون برنامه ام برنامه ارتباط با بقیه بود mini chat ... و الان نزدیک بک هفت ...

پس صبر کن و چیزی نگو بزار خودش بیاد سمتت نه دعوا کن نه روی خوش نشون بده

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن