2752
2734

مصرف هر روزش.

ماما بهم داد .

البته اخرین ازمایشم کم خونی  نداشتم . ولی هرچی جنین بزرگ تر میشه خب ب خون زیاد تری نیاز داره و بعضی روزا افت فشار میگیرم  و یکم سر گیجه .فکنم خونم کم شده..

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

خب ماما داده بخور دیگ منم مکملشو گرفتم هر روز یکی میخورم

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هرروز باید بخوری.

اسید فولیک یا ازین خارجیا که توش دونه داره؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
خب ماما داده بخور دیگ منم مکملشو گرفتم هر روز یکی میخورم

میدونم . ولی سواله برام ک گفتن جگر چونکه اهنش زیاده نباید مصرف  شه. ولی قرص اهن دادن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
هرروز باید بخوری. اسید فولیک یا ازین خارجیا که توش دونه داره؟

اها .

من ک فولیک اسید بهم گفت دیگه نمیخواد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهن باید بخوری، چون جنین که بزرگ میشه باعث کم تونی مادر میشه

درسته.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم . ولی سواله برام ک گفتن جگر چونکه اهنش زیاده نباید مصرف  شه. ولی قرص اهن دادن؟

یه بار استادمون گفت، چون جیگر انگل داره، باردار نباید بخوره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند هفته ای؟

۱۶ هفتم تموم از امروز ۱۷ هفته رو دارم پر میکنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۶ هفتم تموم از امروز ۱۷ هفته رو دارم پر میکنم.

منم ۱۶ ، من دکتر تا سه ماه اول ویتامین دی اسید فولیک داد، بعد ان تی که رفتم کلی ویتامین داد، آهن، کلسیم ، دی امگا ۳

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اون برا ماهای اوله ک میگن ضرر داره قرص آهنو از هفته ۱۵ ببعد معمولا تجویز میکنن

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
منم ۱۶ ، من دکتر تا سه ماه اول ویتامین دی اسید فولیک داد، بعد ان تی که رفتم کلی ویتامین داد، آهن، کل ...

من ازمایشا غربالگریم خوب بود . 

ولی  مولتی ویتامین و اهن و ویتامین د۳ ک ب همه مادرا میدن ب منم داد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706