2733
2734
عنوان

التماس دعای شدید برای نوزاد نارسم

2903 بازدید | 54 پست

سلام به همه ، دیروز صبح پسر کوچولوی من توی هفته 29 به دنیا اومد ! البته اون مقصر نبود ، اخه من دوقلوی همسان باردار بودم و یکی از بچه هام توی شکمم مرد و این یکی به زایمان زودرس افتاد / حالا فینگیل من توی دستگاه NICU بستریه ، دیشب یکی از ریه هاش دچار مشکل شده و ... از همتون خواهش میکنم برای سلامتیش دعا کنین و از خدا بخواهید به زودی سالم و صالح بیاد خونه 

داغ اون یکی بچه ام هنوز ذره ای سرد نشده که حالا این یکی ...

التماس دعا با حمد وصلوات ، سپاس

و من یتق الله یجعل له مخرجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اللهم اشفع كل مريض

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ان شالله سلامت و خندون مياد ب خونه

واسه از دست دادن عزيز دلت هم متاسفم، خدا بهت ارامش بده عزيزم

خداجونم ممنونم واسه همه چي❤️❤️❤️

عزیزم تیکرت رو دیدم دلم گرفت. به زودی حالش خوب میشه نگران نباش.دوست منم یه قل دخترش رو از دست داد یکیش هم 28 هفته به دنیا اومد ریش هم مشکل داشت چند روزی بیمارستان بود حالا آوردنش خونه دو ماهشه حالش هم خوبه برات دعا می کنم

*چه اسارت بی افتخاری است ، در بند حرف این و آن بودن* ژان پل سارتر

ایشالا به حق شیر خواره کربلا حالش خوب میشه و دست خالی بر نمیگردی😞😞

امپول ریه زده بودی؟

وزنش چقدرع

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2706