2737
2734

از وقتی یادمه مادرم چاق، عصبی، افسرده و مریض بوده! قبول دارم که زندگیش فوق العاده نبوده اما فاجعه هم نبود، با این حال یکبار ندیدم این زن از چیزی احساس رضایت کنه یا بابتش شکر گذار باشه، هیچوقت نماز خوندن، انفاق کردن یا اصلا بد بودنش رو هم ندیدم... یک خنثای به تمام معنی که هیچ چیزی توی دنیا به هیجانش نمیاره! 

حالا چه بلایی سر ما اومد!!! با اینکه مادرم جوون بود اما همیشه با ترس مردنش زندگی کردیم... توی چهل سالگی سکته کرد اما حتا یکبار هم نمک غذاش رو قطع نکرد...امروز داشتم فکر میکردم ۶ کیلو اضافه وزن من، قند خوردن یا چکاپ نرفتنم واقعا ظلم به دخترمه ... و فکر می‌کنم اگر مادر فقیری باشم شرمنده‌اش نمیشم اما اگه مراقب خودم نباشم حتما مدیونشم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا یکی از اقوام ما همین طوره

و کلا بچه هاش کل زندگیشون رو تو اضطراب از دست دادنش به سر بردن. اینقدر هم به خودش نرسید الان واقعا حال جسمانی خوبی نداره. در حالی که از اول نه مشکل جسمانی خاصی داشت و نه مشکل مالی. شوهر خیلی خوبی هم داره که بنده خدا خودشم پزشکه. ولی همیشه از زمانی که یادم میاد ناراضی بود و شاکی. حدس می زنم افسردگی بالینی داشت ولی برا درمانش کار چندانی نکرد. خلاصه دلم خیلی برا بچه هاش می سوزه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2731
دقیقا یکی از اقوام ما همین طوره و کلا بچه هاش کل زندگیشون رو تو اضطراب از دست دادنش به سر بردن. این ...

ببین بچه‌ها نابود میشن... من خودم نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم چون فکر میکنم باید هر روز با استرس رفتنش زندگی کنم... اصلا هیچ چیز عمیقا خوشحالم نمیکنه و با عذاب وجدانم همیشه، چون میدونم مامانم حالش خوب نیست

ببین بچه‌ها نابود میشن... من خودم نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم چون فکر میکنم باید هر روز با استرس ...

اره می فهمم

مثلا بچه هاش میخواستن مهاجرت کنن از ترس وضعیت جسمانی مادرشون کلا بیخیال آرزوهاشون شدن

کلا تا آخر عمر زندگیشون به طور غیرعادی گره خورده به زندگی مادرشون. هیچ کار نمی تونن بکنن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!