2737
2739

دقیقا ۲ بار منو بی دلیل تعلیق کردی 

یکبار گفتی که با یک آقای مزاحم هم صحبت شدم و اعتراض کردم و دیدی که بی گناهم همون روز بازم کردی !!!!

امروزم منم این متن رو گذاشتم و فکر کردید علیه قانون هست 

در واقع درباره انتقاد پذیری انسان بود : وتعلیقم کردی 

@niniyar_2    

@niniyar_3    

متن اش این بود :

در حال رفتن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چند وقت پیش نی‌نی یار به یکی از دوستام اخطار تعلیق داد. 

دلیل؟ متن تاپیکش این بود: زنانی که کتاب می‌خوانند برای جوامع نابرابر خطرناکند.

توجیه اخطار هم این بود که توهین به کشوره😐

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ولی پستت انصافا منظور داره 😂😂

شما ادبیاتتون از نظر دانش دیپلمی کم هست مقصر من نیستم 

راجب این هست که کسانی که انتقاد پذیر نیستند 

دیگران به ذهنشون حکومت میکننن

در حال رفتن..
2738

ولی متنت همچین بی منظورم نیستااا😉

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
ولی متنت همچین بی منظورم نیستااا😉

شما برو معنی شو بگرد عزیز !!!

درباره انتقادی هست 

دیگه کتابخوان نیستید بین حکومت ذهنی و کشوری تفاوت بلد نیستید 

این کمبود علمی شماست

در حال رفتن..
شما ادبیاتتون از نظر دانش دیپلمی کم هست مقصر من نیستم  راجب این هست که کسانی که انتقاد پذیر نی ...

شما هم انگار اعصابتون ضعیفه نی نی یارم ترسیده به کسی بپرید تعلیق کرده

کاربری دست دونفره
2706