2737
2739

از دیشب فکرم درگیره

فقط خاک به سر من که بلد نیستم طرف بشورم بزارم کنار 

مسیله اینه یه وسیله دست یه دختره دارم که فامیلمون هست 

بهش پیام دادم گفتم من بیام وسیله ها رو دم در تحویل بگیرم فقط با نامزدم میام 

آدرس هم بلد نیستم فقط شنبه می خواستم برم چون نامزدم اون روز آزاده و چون اهل این شهره همه جا رو بلده 

به منم گفت  تنها نرو می رسونمت سریع دم در تحویل بگیر  خطر داره بلد نیستی تنها بری امن نیست اونطرفا 

بنده خدا راست هم میگه خونه دختره اونطرف شهر هست 

یهو دختره پر رو برگشت به قومیت نامزدم توهین کرد گفت دلم نمی خواد یه پسر ترک آدرس خونمون داشته باشه ! 

منم گفتم این پسر ترک نامزد کنه و بهتر از پسرای مشر وب خور و برنامه چین هست 

( زدم به خودش چون هر شب مهمونی و ویلا و دور همی با پسرای معروف و بدنامه هست و همه چی می خوره  الان زورش میاد نامزدم که تو عمرش دور  منو برسونه منطقه ای که بلد نیستم و بهونه اش رو گذاشته ترکه )

یکی نیست بگه صاحب خونه ات ترکه و خونه ات رو از سر همین ترک ها داری ، همین خودت التماس من می کردی با نامزدم حرف بزنم یه پسر ترک برات پیدا کنه بعد الان چرت و پرت می گه 

فوقش هم نمی خوای کسی آدرس پادشاهی آت رو بدونه بگو من نسبت به فلانی معذبم لطفا خودت بیاد 

الان از دیشب فکرم درگیره حس می کنم باید بدتر جواب می دادم

دوستم می گه باید می گفتی من با هرکسی که دلم می خواد میام چون وسیله ام رو نیاز دارم 

به نظر شما جوابش چی بود؟

خودتو درگیر نکن متاسفانه ما تورکا قدمیا اجدادمون خارمادر خیلی از کسای که الان بهمون توهین میکنن رو چیز کرده و پولشونو نداده❤❤(نبینم کسی ریپ بزنه بگه حرفت زشت بود یا بی ادبو فلان)

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
خودتو درگیر نکن متاسفانه ما تورکا قدمیا اجدادمون خارمادر خیلی از کسای که الان بهمون توهین میکنن رو چ ...

قدیم

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هر کس به هر کدوم از قومیت های عزیز کشورم بی احترامی کنه بیشعور و دارای عقده حقارت نداشتن اصل و نسبه وگرنه چیز دیگه ای توجیح کننده این میزان بی فرهنگی نیست 😊

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
خودتو درگیر نکن متاسفانه ما تورکا قدمیا اجدادمون خارمادر خیلی از کسای که الان بهمون توهین میکنن رو چ ...

حق داری هرچی می خوای فحش بده 

منم که فارسم بهم برخورد چون مهم ترین آدمای زندگیم و مهربون آرینا که به دردم خوردن همین ترک ها بودن

2738
عزیزم غصه نخور من اگر جای شما باشم دیگه کلا رابطه ام رو با این دوستم قطع میکنم

عزیزم بابام گفت اتفاقا مخصوصا با پسره برو تحویل بگیر

حرف هم زد بگو روابط و رفت و آمد من به خودم مربوطه 

اینجا هم کوچه هست ، کشور اونه هر جا بخواد میاد