2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نوش جان

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

زیاد ژله دوست ندارم.یعنی نسبت بهش بی تفاوتم.ولی یبار هرکار کردم بتونم رول کردم نمیشد، میشکست

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740
میخای یادت بدم

چطوری؟ من هیچ شبکه مجازی ندارم فقط اینجا عضوم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

همینجا بهت میگم

ببین اینکه ژله هات ترک میخوره ۳تا دلیل میتونه داشته باشه

اول مقدار اب یا بستنی دقیق نیست

دوم اندازه سینی خیلی کوچیکه و ژله کلفت میشه

سوم بیشتر از تایم مناسب تو یخچال میزاری بمونه

یک بسته پودر ژله رو با دو سوم لیوان آب جوش بنماری کن روی بخار کتری

نصف لیوان بستنی نیم بند رو بهش اضافه کن ۵ دقیقه اجازه بده بستنی با حرارت ژله اب شه اصلا هم‌نزن ، بعد فقط در حدی ک بستنی له شه هم بزن از ته هم نزن ک ژله و بستنی قاطی شن

اگه اب نشده اروم با پشت قاشق له کن

این کار باعث میشه ژله ت دو رنگ و زیبا شه

بعد کف یه سینی ۲۰ در ۳۰ رو نایلون بنداز روش و چرب کن اروم موادتو بریز داخلش بزار یخچال

کمتر از نیم ساعت و بیشتر از ۴۵دقیقه نباید بمونه تو یخچال من ۳۵ دقیقه بیرون میارم

بعد هم یک سمت رو صاف یک سمت رو دالبری برش بزن و رول کن

امتحان کن قول میدم ترک برنمیداره البته اون ۳ نکته رو حتما رعایت کن

همینجا بهت میگم ببین اینکه ژله هات ترک میخوره ۳تا دلیل میتونه داشته باشه اول مقدار اب یا بستنی دقی ...

یعنی کمتر بمونه که یکم نرم تر باشه؟ واجب شد برم پودرشو بگیرم یبار دیگه امتحان کنم