2733
2734

دیگه خسته شدم همسن بابا بزرگمن هیز نگا میکنن و یا اون مردای سیریش که تیکه های کثیفی میندازن حتییی با فرم مدرسه از مدرسه داشتم برمیگشتم یه پیرمردی تیکه انداخت جوابشو ندادم ولی دلم میخواست پارش کنم😤 از کجا بخرم؟ قیمتش چنده

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونستی حملش جرمه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2742

پیرمردا هیز تر از جوون ها هستن الان هیچ جوونی نگاه نمیکنه ک اینقد این پیری ها نگاه میکنن عوضین

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
میدونستی حملش جرمه

شاید باورت نشه ولی حاضرم دوماه زندان بمونم بجاش اون مرد سگی که به من یا هر دختر دیگه تیکه انداخته برو بزنم🗿

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2740
من‌همیشه تو کیفم دارم😶

از کجا خریدییییی

پیرمردا هیز تر از جوون ها هستن الان هیچ جوونی نگاه نمیکنه ک اینقد این پیری ها نگاه میکنن عوضین

با مامانم و دوستم داشتیم از پارک برمیگشتیم مامانم رفت اونور اب بخره منو دوستمم جلوتر راه افتادیم چشت روز بعد نبینه یه پیرمرد ۵۰ ساله تیکه انداخت گفت اوف جون چه خوشگلین مامانم رسید گفت هوی من مامان اینا هستم به چه جرعتی تیکه انداختیو فلان پیرمرد صداشو برد بالا اونا به من تیکه انداختن😐پیرمرد خار... من چرا باید بیام به توجه پیر خرفت بد ترکیب کوتوله کچل ریش سفید تیکه بندازم

۴۰۰ یا ۵۰۰ تومنه مولوی داره اگه بگیرنت فکر کنم ۳ ماه حبس داره 

کجا میفروشن؟ نمیان کیفمو بگردن هرموقه بیرونم یه کثافتی افتاد دنبالم یا هرچی حرف زشت زد اسپریو میزنم چشاش فرار میکنم😂😔

با مامانم و دوستم داشتیم از پارک برمیگشتیم مامانم رفت اونور اب بخره منو دوستمم جلوتر راه افتادیم چشت ...

اینقد ک عوضی بود این گفت اخ میدونی نمیتونی بزنیش میمیره میوفته گردنت کاری نمیشه کرد فقط باید حرص خورد هیچی نگفت 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
اینقد ک عوضی بود این گفت اخ میدونی نمیتونی بزنیش میمیره میوفته گردنت کاری نمیشه کرد فقط باید حرص خور ...

دقیقا نمیتونه درست حسابی راه بره بعد تیکه میندازه اینا خودشون ناموس ندارن؟ یکی به زنشون که احتمالا پیرع کسی نگا نمیکنه دخترشون نوهشون نگا کنه چی ببین پسر جوون حرفی بزنه تیکه بندازه نمیسوزم میگم خب همسنمه الان اینا باید تیکه بندازن کثافتتتتت تو پیرمرد ۵۰ ۶۰ سالته واس چی هیز نگا میکنی

کجا میفروشن؟ نمیان کیفمو بگردن هرموقه بیرونم یه کثافتی افتاد دنبالم یا هرچی حرف زشت زد اسپریو میزنم ...

خیلیم عالی توام مث منی😂😂

منطقه ۱۱ ، ۱۲ اینا میشه مولوی اونجا داره فقط نمیدونم کدوم مغازس اونجا بپرسی راهنماییت میکنن فقط مراقب باش خفت نشی😂 

2706