2733
2739

دوستان ما ۲۹ عروسی داریم فامیل نزدیک.بعد دیروز عمه شوهرم فوت شد.الان شوهرم میگه ته دلم دوس ندارم بری ولی اگه بخای بری جلوتو نمیگیرم.الان موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
والا من باشم عمه ی شوهر برام مهم نیست  حالا نمی‌دونم روابط شما چجوریه

من حتی ندیدمش.ولی خوب بخاطر شوهرم موندم تو دوراهی اگه برم میترسم شوهرم نسبت بهم بی تفاوت بشه

شما جای من بودین چیکار میکردین.تو شرایط مشابه همسرم بخاطر من نرفته ولی خونوادش اصلا حتی بهم تسلیت نگ ...

مهم نیت خانوادش چیکار کردن

مهم اینه همسرتون چیکار کرده

اگه نرفته و به ناراحتی شما احترام گداشته

شماام نرو و نشون بده که برای احترام قائلی

2738
من حتی ندیدمش.ولی خوب بخاطر شوهرم موندم تو دوراهی اگه برم میترسم شوهرم نسبت بهم بی تفاوت بشه

شرایطتت رو بسنج

اگر براش مهمه و. اینطور که میگی قبلا مورد مشابه احترام نگه داشته شما هم متقابلاً احترام بزار و نرو

شما جای من بودین چیکار میکردین.تو شرایط مشابه همسرم بخاطر من نرفته ولی خونوادش اصلا حتی بهم تسلیت نگ ...

خب ب شما احترام گذاشته نرفته شماهم نرو پیش خانواده شوهر بگو فقط بخاطر همسرم نرفتم ک ناراحت نشه وگرنه دوس داشتم برم 

مهم همسرته چیکار به خونوادش داری

اونا بحثشون جداس

اگه اون بهت احترام گذاشته و نرفته شماهم همین رفتارو داشته باش

2706