2737
2734

چون از خود دریا ها بخار میشه  و آب اضافی به این دنیا اضافه نشده  پس چجوری تموم نمیشه؟🤔😂. یه روز ممکنه آب ها تموم بشه؟  از هیچ جایی آب اضافه نمیشه که چاه و قنات ها هم همون آب دریاهاس  ذهنم درگیر شد

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عنوان ی جغرافی دان 

خیر زیاد نمیشه😂

بله تموم میشه

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
2731
گنگران نباش تا زمانی ک ما هستیم تموم نمیشه😂

😂😂😂  بچه هامون چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آب شرب شبرین ممکنه تموم بشه الانم کم آبی و خشکشالیه 

آب شور که مصرف ندارع برا کشاورزی و آشامیدن و....

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2738
چرخه س بله اگه همه دریا ها وآب و...خشک بشه مام میمیرم

من اصل حرفم اینه که چجوری این اب ها تموم نمیشن؟🤔 میلیون ها ساله که ازشون استفاده میشه  از جایی هم اضافه نمیشه پس چجوری تموم نشده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداشون بزرگه کمتر مصرف کن برا بچت اب بمونه خوو😂😂😂

روزی ی لیوان ذخیرع کنم تو انباری 😂, 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصل حرفم اینه که چجوری این اب ها تموم نمیشن؟🤔 میلیون ها ساله که ازشون استفاده میشه  ا ...

چون آبا زیاده تحقیق کن بیین چقد زیاده...درضمن همی آب فاضلابم تبخیر میشه گاهی تسویه باز استفاده میشه

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706