2737
2739
عنوان

خیلی شک دارم ک باردارم باشم

93 بازدید | 10 پست

سلام همگی.من خیلی شک دارم ب بارداریم.بیبی زدم منفی بود چندروز پیش عصر بود.بعد الان دیگ از امشب باید یک شب درمیون اقدام داشته باشم برای ماه بعد.اما واقعا شک دارم.از طرفی اینقدر زود هی بیبی زدم اینا میترسم دیگ ازش و اینکه خاله من 1 ماهه تقریبا بچش قلبش متاسفانه تشکیل نشد و کورتاژ کرد.دیشب ازش پرسیدم گفت من بیبی زدم دوتا منفی بود همگن موقع ازمایش نشون داد بهم..نمیدونم اقدام داشته باشم یا نه؟ایا اقدام در هفته های اول اگر احیانا باشم ضرر داره؟چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پریود نشد؟

اگه موعدت رد شده و پری نشدی دیگ وقت اقدامت نیست ک باید منتظر باشی ببینی مییشی یا نه

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
پریود نشد؟ اگه موعدت رد شده و پری نشدی دیگ وقت اقدامت نیست ک باید منتظر باشی ببینی مییشی یا نه

همیشه پریودام 5 روز 6روز بود اولش لک های قرمز دیگه چندین ساعت بغد خونریزی 4روز.اما اینبار 2 روز قبل موعد لک صورتی بزرگ فرداش چنتا قهوه ای روز موعدم خونریزی ب مدت 2 روز و یهو قطع شد.درصورتی پریودام ذره ذره کم میشد تا کامل روز 6 قطع.ب خالم گفتم گفت منم 2 روز خونذیری داشتم یهو قطع شد رفتم ازمایش ماه بعدش ک پریود نشدم گفت 6هفته ست بارداری

همیشه پریودام 5 روز 6روز بود اولش لک های قرمز دیگه چندین ساعت بغد خونریزی 4روز.اما اینبار 2 روز قبل ...

منم ماه پیش خونریزیم یه روزه و غیر طبیعی بود باردار نبودم

تو اقدام این چیزا طبیعیه

بدنت داره اماده بارداری میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2740
منم ماه پیش خونریزیم یه روزه و غیر طبیعی بود باردار نبودم تو اقدام این چیزا طبیعیه بدنت داره اماده ...

انشالله ک باردار باشم ولی اگرم نباشم همینم ک بدن اماده میشه باز جای امید داره.دیشب داشتم ب خالم میگفتم علائممو.گفت دقیقا منم همینارو داشتم.تکرر ادرار.سر درد.صبح ک بیدار میشم انگار معدم ی سردی و تهوع توشه ک تو دهنم اب جمع میشه بعد از نیم ساعت خوبم انگار.مچ پاهام درد میکنه.زیر دلم تیر میکشه.دیشب چشمام خخیلی سنگین بود انگار پلکم سنگین بود.خالم گفت منم همشو بودم

انشالله ک باردار باشم ولی اگرم نباشم همینم ک بدن اماده میشه باز جای امید داره.دیشب داشتم ب خالم میگف ...

بیبی چک بزن دوباره اگه مثبت شد ک حتما بارداری🥰💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40