2737
2739

هفته دیگه از یه شهر دیگه میخواد بیاد چند روز بمونه شوهرم میگه بگو نه شوهرم نمیره شب جای دیگه بمونه آخه خانوادش اگه بفهمن دوست مجرد من تنها اومده خونم فکرای بد میکنن اصلا تو اعتقادشون نیست دختر تنها بره یه شهر دیگه چند وقتم بمونه. 

منم قبلا خیلی تعارف زدم بیا دلم تنگ شده فکر نمیکردم چند شب بخواد بیاد دیگه نهایت به یه شب فکر میکردم. چیکار کنم استرس گرفتم دوس ندارم چیزی بگم خراب بشم پیشش دوسش دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم چی بگم

خانواده شوهرتو ميشناسي ديگه چرا دعوتش كردي

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عقاید خانواده شوهرت پوسیده هست اما شوهرت حق داره نمیتونه به خاطر دوست شما چند روز از خونه زندگیش آواره باشه و اینور و اونور بمونه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

قبل از تعارف زدن، با شوهرت هماهنگ، میشدی. اخلاقشو میشناختی و بعد بهش میگفتی بیاد. 

اون دیگه کیه میره شب خونه دوستش بمونه😶😶😑🤐🤐🤐

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اصلا چرا شوهرت بره جای دیگه . ایتقد بی اعتمادین به هم؟ تو خیابون و مغازه و اجتماع و... دختر مجرد و ت ...

خب دوس دارم راحت باشیم یه ناهار تنها که نیست خوبه رفت و آمده. من نمیگم اعتماد ندارم هم شوهرم معذب میشه هم دوستم میشناسمشون 

2740
عزیزم شاید خیلیا به من بتوپن ولی دوستتو وارد خونه زندگیت نکن. من نمیگم آدم بدیه ها فقط احتیاط شرط عق ...

خب گلم از این نظر بخوایم نگاه کنیم ادم نباید هیچ موجود مونثی رو وارد خونه زندگیش کنه اونجوری اگر ادم بخواد بی اعتماد باشه که باید به دختر عمو و دختر خاله و جاری و حتی خواهر خودشم شک کنه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

چندروز میمونه. حالا دیگه پیش اومده غیر منتظره . ب شوهرت بگو یه دو س روز بخاطرت تحمل کنه. ب خوبی و خوشی بگذره . ب خانواده شوهرت ربطی نداره 

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)
2706