2737
2734
عقاب چیه دتر یک مرده با هن گلایدر بود پیداش کرد

اها پس گلایدر بود 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میگن ی جادوگر اوردن جادوگر گف جن بردتش باید ی عقاب و ی سگ بیارین تا پیدا بشه خداروشکر هم پیدا شد

کلا ماجرای عجیبی بود خیلی مشکوک و عجیب یعنی کل اون منطقه رو از زمین و هوا داشتن بررسی میکردن و نبود از طرفی هم مردم شبانه روز اونجا بودن اگر کسی دزدیده بود و دوباره برش میگردوند قطعا جمعیت میدیدنش 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731
کلا ماجرای عجیبی بود خیلی مشکوک و عجیب یعنی کل اون منطقه رو از زمین و هوا داشتن بررسی میکردن و نبود ...

دقیقاا خیلیی عجیب بود حالا این وسط یک کلاغ چهل کلاغم میشه بدتره ولی خداروشکر ک فقط پیدا شد 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
کلا ماجرای عجیبی بود خیلی مشکوک و عجیب یعنی کل اون منطقه رو از زمین و هوا داشتن بررسی میکردن و نبود ...

شاید مردم از اونجا دور بودن واقعا انگار دزدیدنش مگه میشه بچه پنج روز بدون آب و غذا از طرفی چند شب هم بوده اگه بچه تنها بود تا حالا دق کرده بود

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید 
دقیقاا خیلیی عجیب بود حالا این وسط یک کلاغ چهل کلاغم میشه بدتره ولی خداروشکر ک فقط پیدا شد 

آره ولی خداوکیلی خوشم اومد که تو اون شرایط ترکمنا پشت هم بودن یک لحظه خانواده یسنا رو تنها نذاشتن یعنی اگر تمام اون پنج روز یسنا تو همون مزرعه بوده باشه همین جمعیتی که رفتن اونجا موندن باعث شد حیوونای وحشی طرف مزرعه نرن وگرنه تا الان بچه رو میخوردن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
شاید مردم از اونجا دور بودن واقعا انگار دزدیدنش مگه میشه بچه پنج روز بدون آب و غذا از طرفی چند شب هم ...

نه ترکمنا همه بودن یه اکیپ فقط بودن که غذای درست میکردن شبانه روزی میفرستادن اونجا از هلال احمر نیشابور اینا اومدن اونجا موندن 

ولی به قول شما امکان نداره بچه بدون آب و غذا زنده بمونه پنج روز کلا از هر طرف نگاه میکنی با عقل جور در نمیاد

2740
آره ولی خداوکیلی خوشم اومد که تو اون شرایط ترکمنا پشت هم بودن یک لحظه خانواده یسنا رو تنها نذاشتن یع ...

دادستان کلاله گفته تنها و قویترین احتنال ربوده شدن بچه ست و چندتا مظنون دارن 

قضیه خیلییییی زیاد مشکوکه

اگرم چیزی بپرسن ازش به حرفای بچه نمیشه اعتماد کرد 

معلوم نیست کجا بوده ک ۵ روز بدون اب و غذا تک و تنها سالم مونده 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
دادستان کلاله گفته تنها و قویترین احتنال ربوده شدن بچه ست و چندتا مظنون دارن 

اره دیدم کلیپ رو که حتی هلال احمر هم میگن پیدا شدنش مشکوک بوده گفتم علف ها اینا خوابیدن نشون میده نیرو های ما اینجا رو مو به مو گشتن و نبوده حالا که اونجا پیدا شد خیلی عجیب بود 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز