2752
2734

خواب بچم بهم ریخته

بیشتر تا ظهر خوابه

من ک از سرکار میام هم تا ۲بیداره

دیشب ۲ونیم خابیدم مثلا

چندین زنگ گذاشته بودم نمیدونم چرا بیدار نشدم

قبل خواب ایه اخر سوره کهف رو بخون. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راهکارهای بیدار شدن برای نماز صبح:

برای ادای به موقع نماز صبح:

1. قبل از خواب نیت کنید و از خدا بخواهید که نماز صبح به موقع بیدار شوید.

2. سعی کنید نمازهای دیگر را اول وقت بخوانید تا برای نماز صبح هم اشتیاق و انگیزه بیشتری داشته باشید و توفیق ادای نماز صبح نصیبتان شود.

3. برای به موقع بیدار شدن و ادای نماز صبح، به امام زمان متوسل شوید.

4. آیه آخر سوره کهف را قبل از خواب برای بیدار شدن و ادای نماز صبح بخوانید.

5. شبها زودتر بخوابید تا موقع نماز صبح، با نشاط و سرحال از خواب بیدار شوید.

با انجام ادامه نکات، خیر و برکت و ثوابهای زیاد دریافت نمایید.

قبل از خواب سه بار سوره توحید و صلوات بر انبیا و ائمه و استغفار برای خودتان و پدر و مادر و همه مؤمنین را انجام دهید.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
غصه نخور تنها نیستی  منم خواب می مونم

راهکارهای بیدار شدن برای نماز صبح:
برای ادای به موقع نماز صبح:
1. قبل از خواب نیت کنید و از خدا بخواهید که نماز صبح به موقع بیدار شوید.
2. سعی کنید نمازهای دیگر را اول وقت بخوانید تا برای نماز صبح هم اشتیاق و انگیزه بیشتری داشته باشید و توفیق ادای نماز صبح نصیبتان شود.
3. برای به موقع بیدار شدن و ادای نماز صبح، به امام زمان متوسل شوید.
4. آیه آخر سوره کهف را قبل از خواب برای بیدار شدن و ادای نماز صبح بخوانید.
5. شبها زودتر بخوابید تا موقع نماز صبح، با نشاط و سرحال از خواب بیدار شوید.
با انجام ادامه نکات، خیر و برکت و ثوابهای زیاد دریافت نمایید.
قبل از خواب سه بار سوره توحید و صلوات بر انبیا و ائمه و استغفار برای خودتان و پدر و مادر و همه مؤمنین را انجام دهید.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خیلی حس بدیه شاید هم درگیر گناهی هستم ک توفیقش گرفته شده ازم

در توبه و مهربانی و بخشش خدا همیشه برای بنده اش بازه.
شخص توبه کننده محبوب خداست.
بسم الله الرحمان الرحیم.
خدا ارحم الراحمینه. مهربانترین مهربانانه. خدا توبه پذیر و غفوره.
خدا به بنده هاش نزدیکه و اجابتگر دعاهای ماست. خدا مهربان و دوستدار ماست.
خدا عاشق و مشتاق و منتظر ماست تا خالصانه به آغوش رحمتش برگردیم.
کارای خوبمون رو بیشتر و از گناهانمون صادقانه و خالصانه توبه و به سمت خدا برگردیم.
اونوقت خدا ما رو مشمول مغفرت و رحمت بینهایتش میفرماید.
فقط باید سعی کنیم دیگه اون گناه رو تکرار نکنیم و گذشته رو هم جبران کنیم. مثلا نمازها و روزه های قضا رو به جا بیاریم و اگه حق الناس هم بر گردنمون هست جبران کنیم.
تاپیکام رو بخونین همشون امیدبخشه و درباره توبه پذیری و رحمت واسعه خدا و مهربانی امام زمانه
این کتاب کاملا امیدبخش رو درباره رحمت و محبت و مغفرت و اجابت خدا بخونین.
جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من که نابینا هستم از ایموجی سر در نمیارم.

خواستم ازتون تشکر کنم عزیزم 

منم ممنونم که وقت گذاشتین. ببخشید که با ایموجیها واقعا نمیدونم چی کار کنم و چه جوابی بنویسم.

2706