2737
2734

پایه قوی باشه اره

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

سلام عزیزم منم از امروز شروع کردم تازه برای بالای ۱۹ چرا ممکن نباشه هیچ تلاشی بی نتیجه نمی مونه 😊

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
۱۰۰درصد میتونی اگه با اراده باشی 

شما نهایی دادین ؟ نمره میدن با رسوندن مفهوم یا باید دقیقا عین کتاب بنویسیم ؟  

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
شما نهایی دادین ؟ نمره میدن با رسوندن مفهوم یا باید دقیقا عین کتاب بنویسیم ؟  

اره عزیزم میدن حتی ی گوشه هم یادت اومد بنویس کنکور نیس ک نمره منفی داشته باشه حتی اگ جواب کامل یادت نبود ی گوشه یادت بود اونم بنویسی نیم نمره بدن خیلی خوب میشه

خواهرم داره آره با رسوندن مفهوم نمره میدن ولی حداقل باید کلمات کلیدیو بنویسی

ممنون آخه یکی همینجا میگفت باید واو به واو عین کتاب بنویسی و راحت نمره نمیدن از اون روزه ترسیدم و ناامید شدم  

2706