2733
2734
عنوان

همسایه روب رویمون ی اقاس ک با ی خانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2257 بازدید | 86 پست
شوهرم میگه ب ما مربوط نیست ولی توی طبقه ماست همسایه روب روییمونه اقاهه ی پیرمرد گون هست حالا زیاد پی ...

شوهرت راست میگه بیخیال شو حوصله یه دردسر جدید داری ؟

لطفا منو تعلیق نکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۰ ساله توی آپارتمان زندگی می‌کنم هنوز نمی‌دونم همسایه‌های طبقه دوم و سوم و چهارممون کیا هستند یعنی تو راه پله‌ها ببینمشون نمی‌شناسمشون چطور میشه شما آمار همه همسایه‌هاتونو دارید می‌دونید چه روزی میان چه ساعتی میان کی میان کی میرن با کی میان با کی میرن

2731

وای چ بی فرهنگ

خدا صبرت بده 

اصن حال بهم زنه

اگ امکان این ک از اونجا برید هست برو

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
همیشه فک میکردم اگر آقا بودم منم اینمدلی میشدم خاک به سرم 🥴

خاکککککک🤣🤣🤣🤣🤣بیا بعد میگیم چرا مردا خیانت میکنن پس اگه ما خودمونم مرد بودیم از این کارا میکردیم😐😐😐😐

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
من ۱۰ ساله توی آپارتمان زندگی می‌کنم هنوز نمی‌دونم همسایه‌های طبقه دوم و سوم و چهارممون کیا هستند یع ...

منم کسی رونمیشناسم این اقا روب رومونه در اکاردیومیش همیشه قفله و ۵ شنبه عصر میاد تا جمعه صبح میره

چون همسایه نداشتی ک هر هفته ی زن بیاره خونه

بیاره و نیاره واقعا رو کیفیت زندگی شما تاثیری نداره ها

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706