2777
2789

فهمیدی به منم بگو

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.

عزیزدلم میگن دعام گیراس دعات میکنم

البته برا خودم ن

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم

نمیدانم چه میخواهی ولی امشب

برای تو

برای رفع غم هایت

برای قلب زیبایت

برای آرزوهایت

به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعاهایم اثر دارد

منم دعاکن همه چی بخوبی زود درست شه

باشه حتما ❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰
قربون نفس پاکت منم برا شما دعا میکنم

عزیزدلی💞🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم نمیدانم چه میخواهی ولی امشب برای تو برای رفع غم هایت برای ق ...

میشه برا اینک خداوند بزودی ی همسر و ازدواج خوب و مناسب نصیبم کنه دعام کنی اسمم فائزه 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 کاربری دست دو نفره 👭 ... هر بژی کورد 
عزیزدلم میگن دعام گیراس دعات میکنم البته برا خودم ن

عزیزم دیدم دعوا میکردین 😂

حل شد؟؟؟ 

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
عزیزم دیدم دعوا میکردین 😂 حل شد؟؟؟ 

حل که نه

ولی بی تفاوت چرا☘️😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801