2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همیشه میگم شرمندتم جوانی فقط زنده موندم هیچ لذتی ازجوانی ندیدم عمرداره هدرمیره بااین شوهربدردنخور

منم فکر میکنم چه زود پیر شدیم خیلی زود وقتی میگم دهه هفتادی ام میگن هنوز ک سنی نداری من ۳۱ سالمه

2731

متولد ۷۲ هستم 

حوصله وارد کردن آدمای جدید 

به زندگیم رو ندارم

صبورتر شدم 

بیشتر به فکر کار وپیشرفتم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
حتما خودتو بجایی برسون نگو وقت هست برات هیجی مهم نباشه جز موفق شدن در هدفهات  دوست ناباب نداشت ...

من خودم دانشجو معلمم دوستامم دانشجو معلمن

دیگه چیکار کنم؟

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

من یه کم از تو کوچیکترم. ولی خیلی خیلی حس خوبی دارم، تازه به هیکل مورد علاقم رسیدم، چند تا کار زیبایی کوچیک انجام دادم تازه از  قیافم راضی ام، کتاب میخونم، تفریحاتمو و دوستامو دارم، تازه دارم میفهمم زندگی یعنی چی. برعکس بقیه عاشق حس و حال ۳۰ سالگی ام. انگار تو اوج جوونی ام.

متولد ۷۳

منم با کلی تجربه های تلخ و شیرین البته بیشتر تلخخخخ.....

ولی هنوز شیطنت هامو دارم در کنارش تجربه هایی به دست آوردم که خیلی گرون برام تموم شد خیلی گرون😔

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
از من دهه هفتادی به شما هشتادی و نودی ها نصیحت فقط قدر خودتونو بدونید بخاطر هیچکس از خودتون نگذرید د ...

دقیقا چند سال پیش دبیر زبانمون همین حرفا رو میگفت 

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

۲۸م. ای بدک نیس، هدف دارم و خودمو پایان یافته نمی بینم. متولد هر دهه ای باشی قراره هر سال سنت + ۱ بشه... پس اتفاقیه که واسه همه میفته. مهم اینه قدر لحظه به لحظه رو بدونیم، اگه اشتباهی کردیم جبرانش کنیم، نگیم ای بابا از ما که گذشت. تا جایی که نفس می کشیم یعنی خدا بهمون وقت داده.

2706