2733
2734
ما دهه هفتادیا هرچی سنمون بیشتر میشه چیزای کمتری خوشحالمون میکنه 

دقیقا یه مدت میگفتن دهه ۶۰ نسل سوخته هستن ولی در تصل ۷۰ ها سوختن بین دوتا دهه گیر کردن نمیدونن چی به چیه ۸۰ ها انگار از دنیای آینده اومدن و ۶۰ ها هم پایه شدن ما کلا دیگه خوشحال نیستیم یجوریه

من متولد اخرای۷۳ ام یعنی به عبارتی ۷۴

ولی سال به سال بچه تر میشم اخلاق و رفتار و کارام مثل بچه های سیزده سالس فیسم هم مثل ۱۸ ساله ها

حوصله پختگی و خانومانه بودن هم ندارم

کودکی و شیطنت روعشق است

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من متولد اخرای۷۳ ام یعنی به عبارتی ۷۴ ولی سال به سال بچه تر میشم اخلاق و رفتار و کارام مثل بچه های ...

درد و رنج عشق آدمو پخته میکنه خدا کنه همیشه همینجوری باشی قدر خودتو و خانوادتو بدون 

2731
دقیقا یه مدت میگفتن دهه ۶۰ نسل سوخته هستن ولی در تصل ۷۰ ها سوختن بین دوتا دهه گیر کردن نمیدونن چی به ...

آره💔

مجبوریم ادامه بدیم چون راهی نداریم 

ولی من مدتیه که سعی میکنم گذشتمو فراموش کنم دیگه خیلی چیزارو متحمل شدم تو این سن موهام سفید شد 😞😞

چقده سخته بدونی اون که میخوایش نمیمونه:)
آره💔 مجبوریم ادامه بدیم چون راهی نداریم  ولی من مدتیه که سعی میکنم گذشتمو فراموش کنم دیگه خی ...

باید به همدیگه دلداری بدیم💔 شاید دیگه کم آوردیم من که پر از شور و شوق و شیطنت بودم به مرحله افسردگی رسیدم اونم تک و تنها... خدایا دستمان را بگیر و دوباره بلندمون کن...

باید به همدیگه دلداری بدیم💔 شاید دیگه کم آوردیم من که پر از شور و شوق و شیطنت بودم به مرحله افسردگی ...

انشالله 🌺

منم همین بودم و همین شدم ولی جز خودم کسی نفهمید و درک نکرد پس بخودم اومدم چون خسته شدم دیگه

چقده سخته بدونی اون که میخوایش نمیمونه:)