2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من از دیشب شرما خوردم خیلی وحشتناک افتادم اصن بعد امروز نتونستم لگب خودم برسم کلا ژولیده پولیده بعد داشتم تو روبیکا این گروه اقواممون ک از اثوام دورم هستن چک میکردم پیاماشو دخترم داش اذیت میکرد نمیدونم چطوووری دستم رو فیلم نگه داشته بوده با دخترم دعوا میکردم و فیلم از زیر غبغبم دقیقا ینی افتضاح. بعد نگا کردم تا دستمو برداشتم فرستاده شد استرسی شدم سری حذف کنم حذف اعضا رو نزدم

من از دیشب شرما خوردم خیلی وحشتناک افتادم اصن بعد امروز نتونستم لگب خودم برسم کلا ژولیده پولیده بعد ...

مدیرش کیه بگو حذف کنه برات

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2740
به اون خانومه فکر کن که از واژنش عکس گرفته بود بعدا فهمید اشتباهی استوری واتساپ کرده همهههه دیدن، شا ...

وااای خیلی بد من همین الان دارم سکته میکنم چجوری پاککنم فیلمو ای خدا ینی تو عمممممممرم توفیلم یا عکسی اییییینقد بد نیفتاده بودم خالم اسداده فیلمت تو روییکاست پاککن

2706