2733
2739
عنوان

ریدم به پسر عموم

312 بازدید | 16 پست

دیشب دور هم جمه بودیم ،خانواده پدری 

همه اونجا بودن تقریبا ۳۵ نفر بودیم

داشتیم حرف میزدیم‌ که بحث رانندگی شد

زن عموم گفت مهسا گواهینامشو گرفته؟مادرم گفت نه انشالله امسال میگیره

زن عموم گفت ماشالله دست فرمون خوبیم داره قشنگ رانندگی میکنه

مامانم گفت مرسی انشالله امسال گواهینامشو بگیره با خیال راحت رانندگی کنه

پسرعموم یدفعه گفت که صدقه سری اکسشه که قشنگ رانندگی میکنه😐

منم گفتم تا وقتی بابام هست اکس چه خریه؟اکس کیلو چنده؟

گفت به هر حال 

البته صدقه سری باباتم هست که ماشین برات خریده پسر مردمو تور میکنی 

تو این شهر کوچیک چشم پسر مردم به توعه نه با سر و لباس درست بیرون میایی نه شال میزنی😐(بخدا من سر و لباسم بد نیست شلوار مام استایل با یه مانتو کوتاه کتان رنگی )موهامم بازه

چون شهرمون خیلی کوچیکه همه همدیگرو میشناسن

منم گفتم

اونی که باید در جریان بوده باشه درجریانه

به توچه مثل اینکه خیلی خوشت میاد سرت تو ک‌ون مردم باشه!بعدشم من کی با ماشینم اومدم تو این شهر؟اصلا کسی منو تو این شهر دیده من سر کوچه هم بزور میرم چه برسه بخام یه نره خری از امثال تو و رفیقای الدنگت تور کنم که صد سال سیاه نمیخام،بگو‌کو‌نم سوخته پیشنهاد دادم رد کردم

بعدشم تو‌پاشو برو خاهر خودتو جمع کن!نزار دهنمو باز کنم که برای خودتو مامانیت خیلی بد میشه پسر خوب ظاهر خوب ولی در باطن لاشی

من پارسال وارد رابطه شدم با دوست پسرعموم

میدونستم که دوستشه ولی برام مهم نبود چون داییم و مادرم در جریان بودن

پسرعموم‌کوچه پایینی ما کارواش داره و رفیقشم اونجا‌کار میکنه یروز من رفتم سوپر مارکت کنار کارواش اون منو دید و از من خوش اومد باهم حرف میزدیم تا باهم اشنا بشیم و بعد با هم وارد رابطه بشیم

از چند نفر هم پرسیدم میگفتن پسر خوبیه

۴ ماه از رابطمون گذشت فقد رابطمون در حد چت و شاید هفته ای یه بار همیدگرو اتفاقی میدیدم و ۱۵ دقیقه پیش هم بودیم و بعدشم میرفتم خونه بدون هیچ بوس و بغلی!اصلا حتی نزاشتم دستم رو هم بگیره چون به شدت از این چیزا بدم میاد 

مثل اینکه مادرش گفته من دختر شیرازی نمیخام(اصالتا کرمانشاهیم ولی ساکن شیراز)😐و‌ وقتی شنیدم همچین چیزی گفته بهش گفتم مادرت راضی نیست پس بهتره تموم کنیم چون وقت تلف کردنه!

هنوز هم وقتی برمیگردم کرمانشاه هر از کاهی میبینمش سلام میکنه و میره

هیچ چیزی بینمون نیست حالا چه دلیلی داره که پسرعموم بیاد همچین چیزیو بگه نمیدونم😑

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

حوصلم نشد کامل بخونم اسی 

ولی خاک تو سر پسر عموی حسودت

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصلم نشد کامل بخونم اسی  ولی خاک تو سر پسر عموی حسودت

😂حسودد؟ وای  بخاطر اینکه بهم پیشنهاد داده بود رد کردم مامانشم خاستگاری کرد رد کردم قشنگ داره جر میخوره

2731
اکس؟ جلو خونوادت گفت؟ خونواده ما بودن هم سر منو میبریدن هم پسر عموم رو هم اکسمو 

😂🙂

داییم و مادرم خبر داشتن

چون اولین بار بود با یه پسر ارتباط میگرفتم مشکلی نداشتن اصلا

😂حسودد؟ وای  بخاطر اینکه بهم پیشنهاد داده بود رد کردم مامانشم خاستگاری کرد رد کردم قشنگ داره ج ...

غلط کرده می‌زدی تو دهن پسر عموم تا خون بالا بیاره 

چقدر پسته این کونش سوخته ها 

خوب گفتی بهش 

2738
بزار نپذیریم  اون این قدر پرو که تو جمع بگه اکست و فلان، تو تو جمع گفتی فلانت سوخته  نمی ...

من اصلا از چیزی خجالت نمیکشم بگم

از گفته های منم معلومه پسرعموم پروعه!

و خانوادم هم منو میشناسن دلیلی نداشت همچین چیزی بگه 

😂🙂 داییم و مادرم خبر داشتن چون اولین بار بود با یه پسر ارتباط میگرفتم مشکلی نداشتن اصلا

چقدر پسر عموت پستو بی غیرته ک اینو میدونسته تو جمع گفته 

معلومه کونش سوخته  میدونم متنو کامل خوندم خاک تو سرش

2706