2733
2734
عنوان

بیاید به نیتتون حمد بخونم

93 بازدید | 29 پست

اسم و حاجتتونو بگید به نیتتون حمد و صلوات بخونم 

توروخدا التماستون میکنم بخاطر طفل معصومم شماهم برا من دعا کنید انرژی بفرستید برا من  خداوند زندگیم رو درست کنه و خوشبختی رو دپباره بچشم . خدا ازتون راضی باشه الهی صدبرابر دعاهاتون به خودتون برگرده آمیییین

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»

فاطمه و محمد بخوبی خوشی عقد کنن

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برای‌‌شفای‌مادرم یه حمد‌بخونید

با‌پسری‌ وارد‌ رابطه‌‌شدم‌و‌ دخترونگیم‌ رو‌ ازم‌گرفت‌ .جداشدم‌ازش‌‌ دعا‌‌کنید‌ بتونم‌ فراموشش‌ کنم‌ .اقا‌ شب‌ بعد‌  منکز‌شد‌ گفت‌قبلا‌ باکسی‌ بودی و‌ دروغ میگی  دخترا‌ خواهش میکنم‌ مثل‌من‌ رفتار‌نکنید‌ .از‌منی‌ که‌ ضربه‌ دیدم‌ نصیحت‌ میکنم‌ هیچ‌ پسری‌ لیاقت‌ نداره‌ .از‌ایندم‌ میترسم‌ و‌ تنها‌راه‌ ارتباطی‌ مون‌‌‌یه‌‌سیم‌کار‌ ت‌ بود که‌‌ شکوندمش‌ ادرس‌ خونمونو‌ بلد‌ نیست‌و  میخوام‌ فراموش کنمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهسا به نیت سالم بودن و پسر بودن جنین،مهرداد ازدواج عالی

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
فاطمه و محمد بخوبی خوشی عقد کنن

الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا 

الهی هرچی از خدا میخوای برآورده به خیر بشه 

الهی هیچوقت غم نبینی و دلت همیشه شاد باشه و زندگیت سرشار از محبت و عشق باشه

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»

برات آیت الکرسی و حمد و صلوات فرستادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا  الهی هرچی از خدا میخو ...

فداتشم برای دختر کوچولوت هم من ۳۰ صلوات میفرستم

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برلی ارامش زندگیتون ۳۰ صلوات

مهسا به نیت سالم بودن و پسر بودن جنین،مهرداد ازدواج عالی

آمیییین 

مهسا جان ان شالله پسرت سالم و سرحال بیاد تو بغلت و عاقبت بخیر و صالحان و سالم باشه . 

ان شاالله عاقبت بخیر و حاجت رواشی ان شالله زندگیت سرشار از عشق و محبت باشه آمین

.

ان شالله بخت خوب نصیب اقا مهرداد بشه و خوشبخت و عاقبت بخیر بشه و ژندگیش سرشار از عشق و محبت و خوشبختی بشه الهی امین

الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا  الهی هرچی از خدا میخو ...

واسه امضام

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
دعا کنید مادر منم حالش خوب شه🥺💔

الله مادرتونو شفا بده 

الهی حال مامانت خوب خوب بشه 

خداوند دلتو شاد کنه 

الهی حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 

الهی هرچی میخوای همون بشه

واسه امضام

چشم 

الهی همون بشه که میخوای 

الهی معجزه برات رخ بده 

الهی دلت شاد بشه 

عاقبت بخیر و حاجت رواشی 

زندگیت پر از عشق و محبت و علاقه بشه و خوشبخت شید

آمیییین  مهسا جان ان شالله پسرت سالم و سرحال بیاد تو بغلت و عاقبت بخیر و صالحان و سالم باشه .& ...

قربونت برم مهربونم انشالله خودتم هر چی از خدا میخای بهت بده عاقبت بخیر بشی زیر پرچم حضرت مهدی عج

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706