2737
2734
عنوان

باردارم و شوهر عوضیم داره دق مرگم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دختر چقد منی 

برای هزارمین بار پشیمونم که باردارم!!! 

دلم میخاد بشینم زار بزنم برای این زندگی💔

همه چیمو فروخت خونه خرید زد به اسم مادرش بعد همش داره میزنه تو سرم که لیاقت نداری برات خونه خریدم! چندین بار تا الان گفته داره تحملم می‌کنه گفته بچرو دنیا اوردی گم میشی میری در صورتی که واقعا هیچکار نکرده بودم💔همیشه از جای دیگه پره میاد سر من خالی میکنه 

دلم برا بچه‌ی توراهیم آتیشه ! دلم خونه برای این بچه🚶🏻‍♀️

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه رو مرتب کردم! حالا تنها چیزی که اینجا بهم ریخته اس،منم! :) 
2731

هووووف عین شوهرمن تنها نیستی!برق ازکله‌ت میپره بدونی چه حرفاکه بمن نمیزنه خرجی هم نمیده خستم کرده کاش بمیره راحتشیم.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

شاید روزی بیست تا تایپیک میبینم ک از زندگیشون نا راضین و باردار میشن!! چرا؟ دلیلش چیه؟ اون بچه چه گناهی کرده چرا وقتی باهم نمیسازین بچه میارین دردتون چیه واقعا اگ شرایط طلاق قبل بارداری ندارین خب بچه هم نیارین 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
تاپیک های قبلش صد نفر گفتن باردار نشی گفت ن فلان بعد گفت خودمون خواستیم تکلیف مشخص نیس 

آها 

پس باید خودشم کنار بیاد

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
عززیزززممم حالا حرص نخور ،خدا کمکت کنه ،بعد زایمان ببین میتونی مستقل بشی ،خب چرا اینجوری میکنه شوهرت ...

ن عزیزم پول هم زیاد داره . شغل عالی و دولتی 

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
تاپیک های قبلش صد نفر گفتن باردار نشی گفت ن فلان بعد گفت خودمون خواستیم تکلیف مشخص نیس 

عزیزم . هر زندگیی بالا پایین داره .

شما هم خوشیاتون تو نی نی سایته هم غماتون اما من فقط غمام . 

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
2706