2733
2739
عنوان

بچه دارشدن در سنین بالا؟

141 بازدید | 14 پست

خیلی از خانواده را دیدم که خودشون بچه های ۲۰ ساله دارن 

بعد تو سنین ۴۰ یا ۴۵ سالگی تصمیم مجدد بچه دارشدن

اون هم یک نوزاد کوچیک با داشتن بچه های بزرگ؟ 

چرا بعضی خانواده ها بچه کوچیک میخوان در میانسالی با داشتن بچه های بزرگ تا اون بشه ۲۰ ساله تو شدی ۶۰ ساله؟

خیلی هاشون میگن میخوان این بچه جدیدشون عصای دستشون بشه سرپیری؟

آیا بچه دار شدن واسه اینکه عصای دست بشه؟درسته؟ 

بعضی هاشون هم اصلا خودشون بچه جدید نگه داری نمیکنن میدن بچه های 15 ساله و ۲۰ ساله اشون نگه داری کنه؟

حتی اجازه نمیدن بچه 20ساله بخاطر نگه داری از بچه جدید ازدواج کنه

عین برده از بچه خودشون کار میکشن برای نگه داری بچه جدید

خودم متوجه هستم خیلی از مردم الان زیاد بچه دار میشن و بچه های خودشون مجبور به کار های دستفروشی گدایی و یا( کودک کاری میکنن)

اما این شکل از خود خواهی و طمع نمیتونم درک کنم؟

بچه دار بشی سر پیری عصای دست بشه؟ 

بچه دار بشی بعد بدی دخترت پسرت نگه اش دارن؟

عمه ی من بچه سومشو ناخواسته باردار شد اصلأ فکرشو نمی‌کرد باردار باشه ۳ ماهش بود اخه کیست هم داشت

بعدش دیگه گفت گناه داره اگه از بین ببرمش و نگه داشت الان ۶ سالشه دخترش

خودشم نزدیک ۵۰

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حقیقت اینه ساعت نه صبح زندگی مردم به من و شما ربطی نداره🚶🚶🚶

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

بله یکی از اقوام ما چهل سالش هست.پارسال بچه دومش رو به دنیا آورد.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2740
ناخواسته نبوده جلو جمع گفته ناخواسته 

عجب!!! شما چه با اطمینان حرف میزنید در مورد زندگی مردم !!

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯

هیچ وقت دلم نمیخواست اختلاف سنیم با بچم بیشتر از ۲۰٫۲۵ باشه  ولی خوب اولی رو تو ۲۸ سالگی آوردم 

خودم اختلافم با مادرم ۴۰ وخورده ای ساله و هییییچ وقت حرف همو نفهمیدیم یه دنیا با هم فاصله داریم 

عجب!!! شما چه با اطمینان حرف میزنید در مورد زندگی مردم !!

تو نی نی سایت تاپیک هارو دیدم خیلی از دخترهای خصوصا ۱۸ساله گفته بودن 

مامانشون مجدد بچه دار شده 

میده به من یعنی دخترش نگه دلرم من هم اصلا نه میتونم درس بخونم نه کاری کنم فقط بچه مامانم میتونم نگه دارم

ناخواسته نبوده جلو جمع گفته ناخواسته 

دوتا بچه داشت چه دلیلی داشت بازم بیاره؟😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
اونایی که سن بالا بچه می‌خوان یکی از دلایلش اینه که میفهمند اشتباه کردن و بچه کم اوردن و می‌خوان جبر ...

بعد شما میدونی چرا بچه میدن به بچه دیگه اشون نگه داره؟ 

خیلی دیدم تو تاپیک ها 

یک چیزی ضبیه خود خواهی دلت نمیخواد بچه ات ازدواج کنه پیش خودت بمونه 

بچه دار میشی تا به بهانه نگه داری از بچه جدید ازدواج نکنه بچه قبلی 

چرا؟

2706